2726
عنوان

یک طرفه

114 بازدید | 12 پست

خیلی دوسش دارم اما اون منو نمی خواد بهش گفتم

اما بازم نخواست از درد خودکشی هم کردم اما جواب نداد میگه من نمی تونم مسئولیت قبول کنم خیلی دوسش دارم چکار کنم؟؟؟؟ 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
کمک
3
100%
کمک
0
0%
کمک
0
0%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نمیخواد بیخیالش شو

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

درک دوست داشتن شما یه جور سخته درد نخواستن طرف مقابلتونم یه جورای دیگه 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍

فقط اون نیست که بتونه عاشقت کنه! مطمان باش ادمای زیادی هستن که میتونن عاشقت باشن و عاشقشون باشی ... ادمایی که قدر احساستک میدونن برات ارزش قائلن و اپشن هایی که این بنده خدا داره اونا هم دارن ... تو عاشق چی طرف شدی؟ ممکنه توی ۱۰۰۰ نفر دیگه هم باشه ... چشاتو باز کن خودتو نگاه کن اینقدر به خودت ظلم نکن هیچ کسی ارزش خود کشی نداره بیخیالش شو 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
من ۱۴ اون ۱۸ سه ساله ک عاشقشم...

ببین من خوشم از نصیحت نمیاد تو هم سنی هستی که من نصیحت هم کنم گوش نمیدی.

فقط میگم یه جوری زندگی کن که وقتی رسیدی به بیست و پنج سالگی(ده سال دیگه مثلا) افسوس نخوری.

افسوس اینکه میتونستی روزهای خوب نوجوانی با دوستات بگی، بخندی، زندگی کنی ولی صرف عشق یکطرفه کردی.

خب اینم یه جور جبره😊

بالاخره میفهمیم همه قرار نیس مارو دوس داشته باشن..

بیخیال این افکار... وقت خودتون هدر نکنین بابت چیزای سطحی و زود گذر. بخصوص دهه طلایی بیست زندگی که هر چی کاشت کنین باید تا پایان عمر ازش برداشت کنین..

خودتونو در کل درگیر آدم های اشتباهی و این چیزای سطحی نکنین. 

هر چه در فَهم تو آید؛ آن بُوَد مَفهوم تو