2733
2734

سلام دوستان.

دختر من دوسال و دوماهشه.

یه بار توی یه سالگی بخاطر بارداریم مجبور شدم از شیر خودم بگیرمش که اونقدر اذیت شد و اذیت کرد که فقط خدای احد و واحد خبر داره.

بعد اون هم رفت تو اعتصاب غذا و فقط شیشه شیر تا اینکه یه بار دیگه دو هفته پیش شیشه رو هم ازش گرفتم.

یکی دو روز اول بد نبود به زور و اینا یه چیزایی خورد ولی الان دوباره نزدیک یه هفتس هیچی نمیخوره‌.

در حال حاضر شبا وقتی خوابه بهش شیشه میدم اونم با شیر پاستوریزه‌.میگم چون خوابه نمیفهمه‌.آخه شبا هم سه چهار باری بیدار میشه.

امروز با خودم گفتم دیگه شیشه موقع خواب هم بسشه.

اونم بگیرم ازش بلکی به غذا بیفته‌.به نظرتون شیشه شب موقع خوابش رو بگیرم یا نه؟

تاثیری روی غذا نخوردن و خوردن در طول روز داره یا نه‌؟

ممنون با تجربه ها کمکم کنن.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من سه سالشه هنوزم با شیشه شیر میخوره. چی میشه مگه. به نظر من شیر بخوره حالا با هر چی میخواد بخوره. مهم اینه که ایتخوناش محکم بشه. تا اخر عمر که با شیشه قرار نیست شیر بخوره. حالا یه سال اینور و انور چه فرقی میکنه.

این پیج من توی اینستا هستletsdoit.kids حتما سر بزنید😊😊
2731
دختر من سه سالشه هنوزم با شیشه شیر میخوره. چی میشه مگه. به نظر من شیر بخوره حالا با هر چی میخواد بخو ...

آخه لب به غذا نمیزد.

این اواخر هم شیشه هم مثل آدم نمیخورد.

یه جورایی مجبور شدم.

از طرفی شوهرم بخاطر بحث مالیش هم دائم رو مخ بود و اصرار میکرد من همکاری کنم اینو از شیر خشک بگیریم.

همه خانواده شوهرم کچلم کرده بودن.آخه همه بچه هاشون شیر مادر میخورن.فقط من به بچم شیرخشک دادم که چون شیر به شیر باردار شدم.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...