2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب جمعه هست و درّه، چشم­ اندازِ پر مهتاب زنها با همسران­  خود هم­ اندازه در امتداد خیره در ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2728
تو خونه تنها داشتم تی وی میدیدم کنترل هم کنارم یکدفعه شبک عوض شد🤗☺

از این اتفاقا واسه منم زیاد میفته

😂😂😂😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

😕بچه بودم شاید کلاس چهارم   .شب نزدیکای ساع ۲ شب پاشدم برم دسشویی😕😟😟😁 گفتم مامان میشه باهام بیای 

خلاصه بلند شدم که برم دیدم یه سایه افتاده رو

دیوار نقشش یه جوری بود شبیه ب هیولا 🤣🤣 

گفتم مامان ی چیزی رو دیوار حیاطه خیلی گندس 😟😟

مامانم اومد دوتا  لامپ اضافی حیاط روشن کرد

میبینم چفیه بابامه (میبنده ب کمرش )😂😂😂 گره بارونش کرده که باد نبرتش 😂مامانم که اعصابش خورد شد زد پس کلم گفت بیا برو برو دسشویی نصفه شبی ترسوندیم 

من ک از الان دستشوییم گرفت شدیدددددددددد

😂😂😂😂😂😂😂😂

2738
عجب دریا اونم دختر این وقت شب 

این وقت شب؟؟

یه جوری میگی انگار ساعت 2،3 نصفه شبه

الان رسیدیم دریاخیلی هم شلوغه، نترس  به قول شما دختر تو این موقع شب بیرون بره هیچی نمیشه

جشنواره هم هست.. با همکلاسیام اومدیم خوش بگذره

غصه نخور درست میشه.
2706