2733
2734
عنوان

ترامادول توی خونه پیدا نمیکنم با چی خودکشی کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14335 بازدید | 280 پست

شما مادر دوتا بچه ای خیر سرت .. همسرت خیانت کرده جدا شو ازش برو زندگیتو از نو بساز  برا بچه هات مادری کن  زندگییییی کن ... والا با اینجا اومدن و تاپیک زدن کارات درست نمیشن 

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدا خسته ام  خسسسسته دفعه قبل ترامادول داشتم خوردم  بعد پشیمون شدم رفتم بیمارستان اما ام ...

شما فکر کردی اگه خدایی نکرده اتفاقی واست بیوفته عذاب وجدان تا آخر عمر ولش نمیکنه و هر روز زبونم لال میاد واست یه شاخ گل رز میذاره؟😂😐 نههه گلم، پس سعی کن زجر کشش کنی.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
اونسری ک تاچیک زدی عکسشو بادختر تو اینیتا دیدیو سریع دوسش پاکش کرد چیشد 🤔 چه جوابی داد بهت اخه گفتی ...

بعدش رفت امروز ظهر هم اومد از ظهر هم طلب کاره حتی معذرت خواهی نکرد

تیکر هدفمه و سالنمو میزنم من مطمعنم😍لطفا برام یک صلوات بفرست😘📿            
2738
پسر کوچیکم ۶سالشه بغلم میخوابه و گرنه شلنگ بخاری درمیاوردم راحت میخواببدم خونمون قرص نفتالین دار ...

دلت بحال پسرت بسوزه.خودکشی یعنی چی.برو بیخیال زندگی متاهلی فقط به خاطر پسرت زندگی کن

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
واسه چی هست؟

برا اروم شدن اعصاب

سطح هورمونای استرس زا مثل آدرنالین وکورتیزول رو کم میکنه فعالیت مغز عادی میشه ریلکس تر میکنه برا کسایی که معدشون عصبی هم هست بعد غذا قبل خواب خوبه

من مامانم تعریف میکرد یه زنه ای حدودا چهل سال پیش خودکشی میکنه تو شهرشون بیچاره از دست شوهرش، بعدش شوهرش به چهلم نکشیده میره یه زن دیگه میگیره الانم دارن به خوبی و خوشی زندگی میکنن😄

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
لورازپام .دیازپام .تعداد زیاد بخور فقط

چی میگی؟ واقعا که😑

2706