2726

بیایید تو بورس هر ماه چند صد هزار تومن درآمد خواهید داشت.نگاه کنید شهرتون کارگزاری بورس داره ثبتنام کنید:

کارگزاری 35 شهر متوسط:

شاهین شهر کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان

شهرضا کارگزاری مبین سرمایه

کاشان کارگزاری مفید

فولادشهر  کارگزاری مبین سرمایه

نجف آباد  مبین سرمایه

سیرجان کارگزاری ارگ هومن

رفسنجان کارگزاری مفید

شهر بابک کارگزاری اطمینان سهم

مرودشت کارگزاری فارابی

آباده کارگزاری اطمینان سهم

بوشهر کارگزاری مفید

گچساران کارگزاری اطمینان سهم

شهرکرد کارگزاری آگاه مفید

بندرانزلی کارگزاری توسعه معاملات کیان

گنبدکاووس کارگزاری مبین سرمایه

نوشهر کارگزاری صباجهاد

قائمشهر کارگزاری مهراقتصاد ایرانیان

بابلسر کارگزاری اطمینان سهم

بهشهر کارگزاری تدبیرگران فردا

اردکان کارگزاری ایساتیس پویا

تفت کارگزاری ایساتیس پویا

میبد کارگزاری ایساتیس پویا

سردشت کارگزاری تدبیرگران فردا

ماکو کارگزاری فارابی

جلفا و مراغه کارگزاری تدبیرگران فردا

سبزوار کارگزاری مفید

نیشابور کارگزاری مفید

شاهرود کارگزاری مدبر آسیا

ملایر کارگزاری آتی ساز بازار

ابهر دانایان پارس

اسلامشهر کارگزاری مدبر آسیا

لواسان بزرگ کارگزاری ارگ هومن

قدس سهام کارگزاری گستران شرق

کارگزاری آگاه 45 شهر:

اراک، خیابان خرم- نبش کوچه قائمی زاده- طبقه اول

اردبیل،خیابان دانش،بالاتر از راهنمایی و رانندگی،پلاک۱۰۳،طبقه۲،واحد۴

ارومیه ، خیابان سربازان گمنام( برق) نبش کوی ۱۲ روبروی بانک ملت

اصفهان خيابان چهارباغ بالا چهارراه نظر ساختمان بورس اوراق بهادار

اصفهان چهار باغ بالا ، مجتمع تجاری اداری کوثر، طبقه ۵،

اهواز، کیانپارس، بین خيابان ۵ و ۶ غربي مجتمع نوري طبقه ۲

اهواز، کیانپارس ،خیابان ۱۴ غربی،تالار منطقه ای بورس خوزستان

آبادان- میدان انقلاب (مجسمه) – روبروی مدرسه رازی- ساختمان آرتین- تالار بورس اروند

آمل،سبزه میدان،خیابان مصطفی خمینی،مجتمع تجاری اداری فرزانه،طبقه۳،واحد۶۷

بابل، ميدان باغ فردوس، جنب بيمارستان بابل كلينيك، ساختمان شماره۱ دكتر حميدزاده، طبقه۲، واحد۱۳

بجنورد خیابان طالقانی شرقی، روبه روی دبیرستان سمیه، طبقهه بالای بانک ملی،

برازجان- خیابان سازمانی ۱۰۰ متر قبل از چهار راه حسینه اعظم

بروجرد- خیابان آیت الله کاشانی- روبروی خیابن فروردین- نبش کوچه رسولی

بندرعباس، بلوار ساحلي، بالاتر از مجتمع تجاري ستاره جنوب، بورس منطقه اي استان

بندرعباس بلوار طالقانی،روبه روی کتاب خانه شهدا،طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون،جنب تالار بورس منطقه ای

بهبهان خیابان شهید نهایی روبروی رستوران ریحون پل نصر،حریم کانال، پلاک 30

بیرجند خیابان مدرس، بین مدرس ۵۲ و ۵۴، ساختمان اپل، طبقه همکف

تبریز، خیابان ارتش جنوبی روبروی اداره پست ،ساختمان کارگزاران طبقه ۵

تبریز، خیابان ارتش، ساختمان پست مرکزی، تالار بورس تبریز

تهران دفتر مرکزی، خیابان نلسون ماندلا، بالاتر از میرداماد، بن بست پیروز، پلاک 13

تهران دفتر شرق، سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر الدین طوسی، نرسیده به میدان سپاه، پلاک ۲۸۰، طبقه اول ، واحد 4

تهران دفتر غرب، سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی پارک دلاوران، پلاک ۷۰، طبقه فوقانی جین وست

جهرم کارگزاری آگاه

خرم آباد- خیابان انقلاب- بین کوچه ۴ و ۵ آراسته- ساختمان رویال- طبقه۲- واحد۴

خوی  خیابان سینا، روبه روی مسجد شفیعه، جنب عکاسی سهند، پلاک ۱۷۰ طبقه اول

دزفول کارگزاری آگاه

رشت، خیابان معلم، روبروی استانداری ساختمان نوید طبقه ۳ واحد ۶

زاهدان،نبش بلوار شهید مطهری و بلوار دانشگاه،ساختمان آقای حسینی،طبقه۴،واحد۴۰۱

زرین شهر خیابان باهنر نبش بلوار حریت پلاک ۹۹ طبقه ۱

زنجان. خیابان فدائیان اسلام( جاوید). پلاک ۹۲

ساری، میدان امام خمینی (ره)، ابتدای بلوار آزادی، بالاتر از بانک صادرات، ساختمان زمان، طبقه چهارم،

سمنان بلوار قدس میدان عدالت نبش قدس ۱۹مجتمع بابک طبقه ۲ شرقی

سنندج،خیابان پاسداران،سه راه شریف آباد،میدان سنه دژ،مجتمع هورام،طبقه۲،واحد2

شیراز، میدان دانشجو، ابتدای بلوار شهید چمران، کوچه ۴، ساختمان بهار، طبقه اول،

شیراز ، معالی آباد، نبش کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا ۲ ، طبقه سوم ،

شهرستان جم(عسلویه)، میدان فاضل جمی، ابتدای بلوار ولیعصر، ساختمان ارجمندی پلاک ۳، طبقه سوم

قزوين، خیابان شهید بابایی،نبش کوچه۱۴ (تاج احمدی)،مجتمع حافظ،طبقه دوم

قم، خیابان شهید فاطمی (دور شهر)، نبش کوچه 28 ساختمان بعثت و نبش 29 ساختمان رسالت طبقه2

کرج،چهار راه هفت تیر،ابتدای بلوار دانش آموز،ساختمان مدائن،طبقه همکف و دوم

کرمان، ابتدای بلوار شهید صدوقی، نبش خیابان شهید داد بین، جنب پست بانک، بورس منطقه کرمان، طبقه زیر زمین

کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، بورس منطقه ای کرمانشاه

کرمانشاه، نوبهار- کوچه ۱۱۳ پشت بانک ملت،

کیش، میدان امیرکبیر، ساختمان مالی آنا، طبقه ۲،

گرگان، ميدان وليعصر، برج سرمايه، طبقه۳،

ماهشهر،سربندر،بلوکی ها،بلوار شهید آزاده جنب بانک تجارت،روبه روی بانک اقتصاد مهر

مبارکه- خیابان حافظ شرقی-نبش بن بست ۱۳-

مشهد، خیابان احمدآباد، بین احمد آباد ۷ (قائم) و احمدآباد ۹ (نشاط)

مهاباد- خیابان صلاح الدین ایوبی شرقی- ابتدای خیابان سید نظام – ساختمان الماس

همدان، خیابان شریعتی، خیابان میرزاده عشقی، اول کوچه تالار حافظ، بورس منطقه ای

یاسوج- کارگزاری آگاه

یزد بلوارمنتظرقائم جنب بانک ملی بن بست ششم پلاک ۱۳ واحد یک

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

35  شهر اول شهرهایی است که کارگزاری آگاه ندارند ولی کارگزاری های دیگر در اون شهرها شعبه دارد.میتوانید برای ثبت نام به اون کارگزاری ها هم مراجعه کنید.کارگزاری ها فرقی ندارند.

اسم کارگزاری را نوشتم برای اطلاع از آدرس دقیق شعبه و تلفن شعبه اسم کارگزاری مورد نظر را در گوگل بنویسید آدرس و تلفن شعب کارگزاری مربوطه را میتوانید پیدا کنید.

45 شهر  دوم  شعب کارگزاری آگاه است.آدرس و تلفن دقیق را میتوانید از سایت کارگزاری آگاه دریافت کنید.

بقیه شهرها کارگزاری ندارند.باید از طریق دفاتر پیشخوان طرف قرارداد کارگزاری آگاه و مفید برای ثبت نام اقدام کنید.

بیشتر شهرهایی که کارگزاری آگاه شعبه دارد کارگزاری مفید هم شعبه دارد.میتوانید از سایت کارگزاری مفید شعب را پیدا کنید.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام کد بورس و نحوه ثبت نام سجام و آشنایی با سهام عرضه اولیه میتوانید روی عکسم کلیک کنید و به تاپیکهای آذرماه 1398 من مراجعه کنید و با دقت بخوانید.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا شوهرم امروز دنبالش بود برای ثبتنام.ی توضیح راجبش داد من نفهمیدم چی به چیه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728
من دانایان ثبت نام کردم اصلا هم سر در نمیارم چی ره چیه

کجا؟

شما باید فقط عرضه اولیه را بخرید.خودشون براتون اس مس میکنند و سود خوبی داره.ماهی چند صد هزار تومن درآمد داره.بورس حتی برای کسی که هیچی بلد نیست هم درآمد داره فقط عرضه اولیه باید بخری.

بقیه سهم ها نخر.

تاپیکهای قبلی ام را بخون.کامل توضیح دادم.

اتفاقا شوهرم امروز دنبالش بود برای ثبتنام.ی توضیح راجبش داد من نفهمیدم چی به چیه

خودت هم ثبت نام کن.تو پیام قبلی و تاپیکهای قبلی ام گفتم فقط عرضه اولیه بخرید هر ماه چشم بسته چند صد هزار تومن سود داره.

کدام کارگزاری ثبت نام کردی؟

زنگ بزن کارگزاری بگو نام کاربری و رمز فراموش کردم.اما قبلش یک ایمیل جدید به کارگزاری بده تا بفرستن رو اون ایمیل.

من  حتی نمیدونم دقیقا چجوری باید استارت بزنم.. گیج و گمراه هم

رو عکسم کلیک کن تاپیکهای آذر ماه را بخون.نحوه ثبت نام سجام را بخون.سجام را ثبت نام کن.

بعد هم با مدارک گفته شده برو کارگزاری.

نحوه ثبت نام کد بورس هم نوشتم.

با هفت ملیون میشه تقربی بگی چند درصد سود میده

تاپیک عرضه اولیه و نحوه ثبت نام کد بورس من را بخون.کامل توضیح دادم.

عرضه اولیه کمتر از 500 هزار تومن پول میخاد و سودش بعد فروش عرضه اولیه بدست میاد.مثل بانک نیست.

کجا؟ شما باید فقط عرضه اولیه را بخرید.خودشون براتون اس مس میکنند و سود خوبی داره.ماهی چند صد هزار ت ...

سلام وقتتون بخیر من پستهای شما رو دیدم انگیزه گرفتم اسم نوشتم

حالا هیچ هیچ بلد نبودم و مثه خیلیا که علاقه دارن ولی سر در گم هستن که نمیدونن برا بورس چی رو یاد بگیرن از کجا یاد بگیرن

کلی کاتال و گروه عضو شدم

تا اخرش این کانال رو پیدا کردم واردش بشی و بزنی رفتن رو اولین پیام بعد فایلهای صوتی که گزاشته رو دانلود کنن از اول گوش کنن واقعا با زبان ساده  چیزای که لازمه بدونی رو با زبان عامیانه توضیح میده و باعث میشه با بورس اشنا بشی و از سر در گمی در بیای و  برا تحقیقات حرفه ای تر کمک میکنه  که دنبال چی بگردی و چیا رو باید یاد بگیری و با بورس هم اشنا شدی

بنظرم هرکی  هیچ اطلاعی از بورس نداره ودر در مورد بورس ازتون سوال پرسید که از کجا و چی یاد بگیرم این لینکو بهش بدید بگید بره اولین پیام شروع کنه

bors398@

اقا هستم بخاطر مسایل بورسی عضو شدم
2706