عنوان

ماجراهای پدرشوهر بی ادب

586 بازدید | 21 پست

سلام ببخشید یادم رف بیام بگم دیشب چی شدععع

دیشب ۹/۴۰اومدن چایی اودم بعد چون دیر اومد زود میزم حاضر کردم حالا بماند که کلی مادر شوهر نق نق کرد که فرشت کثیف شده نمی دونم فلان کارو نکردی و. 

۱۱خورده ایی بود که دیگه میزو جمع کردم ظرفارم خودم شستم دنبال تختم نرفتم خخخ اونام رفتن بخوابم که من شروع کردم به گریه نه واسه کار بی ادبی واسه ی اینکه اینهمه غر کرد مامانش گریم گرفت خلاصه موضوع رو کشوندم سمت کار بی ادبی که یک کاری کنه 

اونم برخلاف تصوراتم کلی دعوام کرد که تو برای چی گوشاتو تیز می کنی حرف اونا رو بفهمی حرفم که می زدم  جوگیر شده بود می گفت ساکتتت ساکتت هیس خلاصه دیشبو باگوش گیر گزروندم صبحم برای اولین بار خودشون لحافتو جمع کرده بودم گذاشته بودن تو ماشین صبم ساعت۱۰رفتن ولی

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رمانه؟یا سریاله؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

پدرشوهر من خیلی وزه می کنه، مرد خوبیه کاریم به کار ما نداره ولی همش رو‌مخه همس، همه در حاله دعوا باهاشن این چیه؟ اون چیه ؟غذا چیه؟ بچه کجاس ؟ چرا؟ چی گفتین؟ اینجا چرا اینجوریه؟ مغزتو می خوره

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

بچه ها فقط من نفهمیدم یا کلا نامفهوم بود حرفاش 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

منم نا مفهوم🤨

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

از دیشب تا الان اصلا یک کلمه حرف نزدیم صب گفت خدافظ شوهرم 

ولی چون جواب ندادم موقع برگشت سلام نکرد اخماش توهم لباساشو وقتی برگشت انداخت اونور اونور منم غذا تن ماهی با سیب زمینی درست کرده خخخ دیدم اعصبابش خورده تن ماهی رو گزاشتم کابینت سیب زمینیام که سرخ کردم گزاشتم تو یخجال که انگار غذا نداریم بچه ها نریزین سرم که این بچه بازیا چیه کلا من باشوهرم مشکلات زیاد دارم خیانتم بهم کرده اگر تاپیکای قبلو بخونیند متوجه می شین 

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️
2706