2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

برای خودم نه چون خودم مدرکم لیسانس وخانه دار هستم.اخه از چند نفر شنیده بودم تعجب کردم.اخه این چه وضعیتی هست ما این همه درس خوندیم بعد یکی راحت بیاد پول بده مدرک بگیره

برای خودم نه چون خودم مدرکم لیسانس وخانه دار هستم.اخه از چند نفر شنیده بودم تعجب کردم.اخه این چه وضع ...

آره برای ثبت شرکت پیمانکاری نیاز به 4 نفر لیسانس است رشته های مهندسب و مالی.

معمولا بعضیا بیمه رد میکنن و یک پولی هم می دهند برای دیگران و با مدرک اونها شرکت ثبت میکنند.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.