2410
2553
عنوان

پسری ک دچار سو تفاهم شده

249 بازدید | 9 پست

سلام 

بچه ها من برا کارای استخدامیم ک اقدام میکردم ی پسره هم از اشناهای دورمون قبول شده هم دوره ای هستیم خلاصه شمارمو گیر اورده و چن وقت یبار زنگ میزنه و آمار میده ک مثلا پروندمون در چ مراحلیه و اینا منم سر اینکه اشناس باهاش احوالپرسی و معمولی جواب میدم ن خشکم و نه هم خیلی تحویل میگیرم در حد همون تعارفای معمولی،بعد این الان کاملا مشخصه ی خیالاتی پیش خودش داره،مثلا قرار بود بریم اداره برا باقی کارا بعد زنگ زده من چون مسیر ادارمون  ی شهر دیگس ک اگر میخواین برین منو یکی از بچه ها هستیم با ماشین میریم میخواین شما رو هم برسونیم؟ یا مثلا گف شما چ ساعتی میاین اداره؟ و... چجوری جوابشو بدم ک بیخیال من بشه،فقط چون همکار میشیم اصلا نمیخوام موردی پیش بیاد ک مثلا بعدا دلخور بشه و بهرحال ی عمری باش چش و تو چش میشم،چجوری محترمانه از سر خودم بازش کنم؟هر سریم زنگ میزنه در مورد کاره اصلا شخصی نیستا

...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
شاید هی نکشه خودتو ضایع نکن یهو بگه دختره رو نگاه معلوم نیس چشه و چند چنده

اره شایدم من واقعا دچار سوتفاهم شدم،کلا کردا روابط اجتماعیشون خوبه،من خودم آدم درونگراییم شاید برا همین بد برداشت کردم🤦‍♀️😕

...