2726

هوم؟ :/

جدیدا خیلیا زدن تو کار فروششون ومردمم مث نقلو نبات میخرن میمالن ب صورتشون.

طرف ریمل اوورده بود ریمل هدی بیوتی 10تومن😂نمیدونم چی تواون ریمل ریخته میشه ک واسطه سود میکنه فروشندم میخاد سود کنه قیمت تموم شدش ده تومن میشه.بعد جالب اینجاس تو توضیحات مینویسن کیفیت اورجینال و در حد اورجینال واینا :/ 

نظری دارین راجع این پیجا؟😐

خاظرین جنس فیک وهای کپی بخرین؟؟اونم لوازم ارایش؟

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرم بره لوازم ارایش اشغال نمیخرم

کم میخرم اما کیفیت معقول و تاحد امکان شناخته شده

اگه قرار باشه فیک بخرم کلا ارایش نمیکنم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
والا من ریمل میخرم ۱۰ تومن مداد چشم ۳ تومن  رژ ۱۰ تومن راضیم پوستمم هیچی نشده

توسرعت نشون نمیده😅😁

ولی بی شوخی هیچ ارزونی بی علت نیست اینام به مرور نشون میده روی پوست 

توسرعت نشون نمیده😅😁 ولی بی شوخی هیچ ارزونی بی علت نیست اینام به مرور نشون میده روی پوست 

والا من از ۱۳ سالگیم ارایش میکردم😑😑الان ۲۵

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒

من نمیخرم ب هیچ وجه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
سرم بره لوازم ارایش اشغال نمیخرم کم میخرم اما کیفیت معقول و تاحد امکان شناخته شده اگه قرار باشه فی ...

منم دقیقا همینم ولی دیدی چقد گرون شدن اصلیا؟؟؟😐😐😐ن هدی بیوتی ومک واین برندایمعروف، معمولیا رو میگم

بیو وچمیدونم اورال واسنس واینا خیلی گرون شدن😐

منم دقیقا همینم ولی دیدی چقد گرون شدن اصلیا؟؟؟😐😐😐ن هدی بیوتی ومک واین برندایمعروف، معمولیا رو میگ ...

من هر چند وقت ی تیکشو میخرم😂

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من هر چند وقت ی تیکشو میخرم😂

اونایی ک راضیی از قیمتو کیفیتشون چیان؟؟😅😅😅

اونایی ک راضیی از قیمتو کیفیتشون چیان؟؟😅😅😅

من الان کانسیلر لورال میزنم

سبکه و خوبه به پوستم میسازه من پوستم حساسه

ریمل اسنس

خط چشم اترنیتی

رژ گونه فلور مار

رژ فلورمار

رژ گلدن رز

والا من هیچ وقت فیک نمیخرم پولمم نرسه به برند های خارجی ایرانی میگیرم

خیلیم خوب هستن بعضی مارک ها

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من الان کانسیلر لورال میزنم سبکه و خوبه به پوستم میسازه من پوستم حساسه ریمل اسنس خط چشم اترنیتی ...

ریمل اسنس منم دارم .مشکیو صورتیشو ولی حس میکنم صورتیش بهتر بود تا مشکی.ولی اینقدی ک تعریفشو میکنن خوب نیس اما بدم نیس

رژ ورژکونه تی امو اونم خوبه ولی رژش سنگینه یخورده 

راستی از خط چشمت راضیی؟چند کرفتی؟خط چش ندارم😅😅

ریمل اسنس کدومشو داری😅راضیی تو؟

والا من هیچ وقت فیک نمیخرم پولمم نرسه به برند های خارجی ایرانی میگیرم خیلیم خوب هستن بعضی مارک ها

مارکای ایرانی چیا خوبن؟؟

اتفاقا داشتم فک میکردم مارکای ایرانی بپرسم بگیرم ایندفه ببینم چطورین

2706