2733
2739

و افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول برای خودت سوره عصر بخون آروم بشی

بچه رو هم به خدا بسپار عزیزم 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
اول برای خودت سوره عصر بخون آروم بشی بچه رو هم به خدا بسپار عزیزم 

قربون خدا برم... بچه قبلیم هیدروپس داشت آخر 4 ماه بودم سقط کردم خیلی نگران این یکیم نکنه مث اون بشه

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
2738
قربون خدا برم... بچه قبلیم هیدروپس داشت آخر 4 ماه بودم سقط کردم خیلی نگران این یکیم نکنه مث اون بشه

عزیزم این نگرانی برای کوچولوت خوب نیست 

حالا چند وقتته؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
عزیزم این نگرانی برای کوچولوت خوب نیست  حالا چند وقتته؟

میدونم ولی چ کنم

نمیدونم هنو سونو نرفتم ولی از آخرین پری بخام حساب کنم 5 هفته و 2 روز هستم ولی تخمک گذاریم دیر بود ماه قبل

عزیزم برات صلوات فرستادم. ان شاالله یه نی نی صالح و سلامت خدا بهت بده. اللهم صل علی محمد و آل محمد ...

مرسی عزیزدل انشالله نی نیامون سالم باشن