2733
2734
عنوان

خیلی حالم گرفته شد وقتی بچشو دیدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3069 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا ب چه کسایی نی نی میدی

بی احترامی نشه اسی ولی یکی هس چن ساله منتظره و نمیشه و یکی مث شما ک میشه و ...

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2728
خدایا ب چه کسایی نی نی میدی بی احترامی نشه اسی ولی یکی هس چن ساله منتظره و نمیشه و یکی مث شما ک میش ...

بخدا خودم به خدا بارها گفتم. من با پیشگیری با قرص بازم شد تو فاصله سه ماه دو تا.. ولی نزاشتن نگه دارم چون خودخواه بود نمیدونم چجوری صدای قلبشو شنید و بازم دلش به رحم نیومد. 

2738
وقتی نمیزارن چ‌کنه

منظورم این نیس منظورم عدالت الهی هست که توش شکی نیس

خدایا تو که مهربونی به همه بده اخه خیلیا چشم انتظارن

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
بخدا خودم به خدا بارها گفتم. من با پیشگیری با قرص بازم شد تو فاصله سه ماه دو تا.. ولی نزاشتن نگه دار ...

درکت میکنم دفعه دیگه انشاالله خودش قبول میکنه

ن دلیلش اینه ک من احمقم. وقتی نزاشتن باهم ازدواج کنیم یواشکی ازدواج کردم الان هیچکی نمیدونه 

خانواده خودت چی؟؟هرچی زودتر باید به خانوادش بگه تاکی پنهونی ادامه بدین

منظورم این نیس منظورم عدالت الهی هست که توش شکی نیس خدایا تو که مهربونی به همه بده اخه خیلیا چشم ان ...

یادم ک میاد بار دوم هربار ک اقدام سقط میکردم باز میرفتم سونو دکتر میگفت از محالاته ولی بچه سالمه بازم این نشونه هارو ندید

2706