2726
عنوان

#دوقلو زايي

228 بازدید | 18 پست

سلام   با تجويز دكتر  لتروزول و امپول اچ سي جي استفاده كردم فوليكولام  در روز دوازده پريودي ٢٢و٢١هستش با این سایز فولیکول میشه دو قلو حامله شد؟ دوره ماهانه من ۲۸روزه اس

بگو منم دوقلو دوپسر میخوام توروخداراهی پیداکردی به منم بگو

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشید میشه بگی برای چی این قرصارو استفاده کردی؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
ببخشید میشه بگی برای چی این قرصارو استفاده کردی؟

تنبلی تخمدان

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
تنبلی تخمدان

یعنی دیر پریود میشه؟اخه میگه دوره هام بیست و هشت روزست

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

منم قبل بارداریم استفاده کردم

پریودیمم منظم بود ولی تخمدانم ضعیف بود و باعث میشد نسبت به دیگران دیرتر باردار بشم

این قرص و امپول باعث تحریک میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
منم قبل بارداریم استفاده کردم پریودیمم منظم بود ولی تخمدانم ضعیف بود و باعث میشد نسبت به دیگران دیر ...

اهان مرسی منم ماه دیگه میخوام اقدام کنم ،نشونه ای نداره تنبلی؟

نه سيكل نرمال هر دوره معمولا ٢٨روزه  منم  سيكل ماهيانه ام ٢٨روزه اس   هيچ مشكلي از لحاظ كيست و تنبلي و ...نداشتم

منم قبل بارداریم استفاده کردم پریودیمم منظم بود ولی تخمدانم ضعیف بود و باعث میشد نسبت به دیگران دیر ...

خوشبحالتون چقَددکترهاتون به فکرتونن. من بااینک تنبلی تخمدان دارم امادکترم فقط برام متفورمین نوشته ک اون هم تاثیرنداشت وتخمدان راستم کیست زد. 

خدایاتوپناهم باش.. داشتنت بزرگترین نعمت است
اهان مرسی منم ماه دیگه میخوام اقدام کنم ،نشونه ای نداره تنبلی؟

واسه منک این بودکه خیشلی پریدی هام بی نظم بودوحتی میشد13روزعقب بیفته

خدایاتوپناهم باش.. داشتنت بزرگترین نعمت است
خوشبحالتون چقَددکترهاتون به فکرتونن. من بااینک تنبلی تخمدان دارم امادکترم فقط برام متفورمین نوشته ک ...

نه بابا من بعد سقطم 3ماه خونریزی داشتم هر دفعه بهش میگفتم مفنامیک اسید بهم میداد.رفتم یه دکتر دیگ گفت کم خونی داری 2روز قرص خوردم ردیف شدم

دکترای الان رو به نظرم باید هل بدی وگرنه از بعضیاشون آبی گرم نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706