2737
2734
اهنگ غمناک گوش بده.به قیمت بنزین و گوجه فکرکن.به این فکر کن طرف میلیارده ولی مالیات نمیده چون بازیگر ...

فقط حسرت میخورم و اعصابمو خورد میکنه

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
چطوری بفهمم

گریه داری شدید ولی اشکت نمیاد

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یهوووو بعد ی مدت طولانی یه خیلی گریه میکنم درحدی ک تا یک هفته بیماری عصبی میگیرم😂 الان از قبل و ...

😂😂😂

اگه عزیزیو ازدست دادی

اگرنگران اینده بچه هاتی

کسی دلتو شکونده اینا بهش فک کن بزن  زیرگریه

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
من انقد امشب گریه کردم سرم داره میترکه ی غم بزرگی ب غمام اصافه. سد بچها دعا کنید واسم توروخدا

انشالله مشکلت حل بشه عزیزم

واسه منم دعا کن

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2731
😂نگران بی شوهریم فعلا

پ باهمون زار بزن۰😂😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
فقط حسرت میخورم و اعصابمو خورد میکنه

به چیزایی که خیلی ناراحتت میکنه فکرکن.یا برو بغل مامانت یا اگه متاهلی شوهرت.من هروقت بغض داشته باشمو برم.بغل یکی از این دوتا گریه م میگیره شاید براتوام جواب داد

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من...که به خوبان دو عالم نظری نیست مرااا
2738
😂مجردی خوبه بابا حوصله ندارم هرشب بدم

اون بخاطر سلامتی خودشم شده هرشب نمیخاد😂