1600
1609

بیا به حال من گریه کن

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

🙄نمیدونم والا هرکی از گریه کردن‌میناله اینجا تو شاکی چرا گریه نمیکنی؟😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

فک کن مادر شوهرت شب بیاد پیشت بخوابه فردام قراره باش بری خرید😁

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

گریه کن گریه قشنگه

گریه سهم دل تنگه

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....
1615

اهنگ غمناک گوش بده.به قیمت بنزین و گوجه فکرکن.به این فکر کن طرف میلیارده ولی مالیات نمیده چون بازیگره!در عوض یه کارگر که هیچی نداره مالیات میده

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من...که به خوبان دو عالم نظری نیست مرااا
🙄نمیدونم والا هرکی از گریه کردن‌میناله اینجا تو شاکی چرا گریه نمیکنی؟😂

من یهوووو بعد ی مدت طولانی یه خیلی گریه میکنم درحدی ک تا یک هفته بیماری عصبی میگیرم😂

الان از قبل وضعم داغونتره ۴ماهه هیچ اشکی از چشمم نیومده

1523
من یهوووو بعد ی مدت طولانی یه خیلی گریه میکنم درحدی ک تا یک هفته بیماری عصبی میگیرم😂 الان از قبل و ...

😂😂😂

اگه عزیزیو ازدست دادی

اگرنگران اینده بچه هاتی

کسی دلتو شکونده اینا بهش فک کن بزن  زیرگریه

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1611