1608
1605

زیاد پاپیچش نشو خودش خوب میشه 

همونجا که باخودت میگی اون از کجا میخواد بفهمهدقیقاهمونجا خودتو جزِ آدمای کثیف حساب کن!اینجانی نی سایته،نی نی سایتی که اپدیت شده،نینی سایتی که هرروزکاربر جدید داره،کاربرای خوب،بد مچ گیر خودباهوش پنداروکلی کاربر باصفات مختلف،من الان همینحابه خودم قول میدم برای وقت وحوصلم ارزش قائل بشم ومثل قبل نی نی سایت یا اصلا نیام یا خاموش بخونم وتاپیکی جز تاپیک خیلی ضروری نزنم.کاش نی نی سایت از این مسمومیت ویجورایی مهدکودکیش در بیاد🙏کاش یاد بگیریم قضاوت نکنیم،بدون اطلاع از چیزی دهان مبارکمون رو باز نکنیم وچرند وپرند بار هم کنیم کاش خیلی از کاش ها براورده بشه وبهشون عمل بشه،میگین اینجا مجازیه جدی نگیر؟دلا که دیگه محازی نیست جانم،اونم جدی نگیریم؟؟:) دلم واسه کاربرای قدیمی وفهمیده تنگ شده...

من همیشه فکر میکردم باید تنهاشون بزاریم اما اخیرا فهمیدم باید بهشون توجه کنیم تا بفهمن برامون مهمن

خدایا دارم با آخرین توانم مقاومت میکنم خودت هوامو داشته باش لطفا 🥺 خدای مهربونم لطفا در برابر صبرم منو به بهترین نحو به خاستم برسون آمین 🙏🌺زبان گوشیمو انگلیسی کردم حس لاکچری بودن بهم میده 😁 به زودی تاپیک میزنم و میگم به ارزو هام رسیدم ان شاءالله ،شایدم تاپیک نزنم 🤔🤷‍♀️ولی مطمنم به ارزو هام میرسمخدایا لطفابهترین هاروبرام رقم بزن شکرت  میشه فقط یه بار دیگه بغلت کنم چرا هرچی گریه میکنم برنمی گردی پدربزرگ مهربونم  دلم خیلی برات تنگه دارم با گریه مینویسم  دل تنگتم 😭من به همه ی ارزو هام میرسم ان شاءالله صلوات لطفا❤❤✌  لطفا برای طول عمر همه پدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرستید❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

مردا اکثرا دوست دارن وقتی ناراحت و بی حوصله ان تنها باشن

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

گاهی دوست دارن تنها باشن

گاهی دوست دارن فقط شنیده بشن

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
1432

جلوش راه برو یهو بخور زمین خندش بگیره. 

بعد که بهت خندید بگو چته به من میخندی؟؟ بعد حالشو بگیر تا دیگه بهت نخنده. حتما دوباره ناراحت میشه ولی ولش کن چون مردا تنها باشن راحت ترن.   

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
1601

بهش نزدیک نشو البته تا مدتی ...  خودشون بهتر میتونن خودشون رو از این وضع دربیارن دخالت ما کار رو خراب میکنه

یه کم که بهتر شد و تونست محبتت رو بپزیره براش وقت بزار بلیط بگیر با هم برین سینما پارک کنسرت یا جاهایی که دوست دارید یه بار من با داداشم رفتم ورزشگاه شهرمون البته اونموقع خالی بود کلی حرف زدیم یادم نمیره حرفایی که تا حالا به هیچ کس نگفته بودیم

خب عملیات با موفقیت انجام شد😂😂اول خندوندمش بعدش باهم چنتا از شعرهای هوشنگ ابتهاج رو گوش دادیم بعدشم عبدالباسط بعدش اون خوابید منم اومدم اتاقم فردا هم قرار داره گف ۶و نیم بیدارم کن😁

1578