2737
2734
عنوان

فاطی کماندوهای سایت وخانمای لاکچری سایت یه لحضه😏😏😒😒+ویس

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اقا مثبت هجده نزارن که همش میشه خواهر شوهر مادر شوهر 😱

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
ازین‌ جمله واس ماس خیلی بدم میاد😠

دقیقا منم همونجاش قطع کردم دیگه

وقتی وجود خدا باورت بشه،خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه❤مربای سابقم کاش نی نی یار کاربری سابقمو برگردونه😐
من کلا به باااااز کردن علاقه شدیدی دارم🤣🤣

ای بابا هوا سرده بابا جان من😶☻🥴😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
https://uupload.ir/filelink/wqC3Y2YdoGNA/y8wf_صدا_۰۰۲_sd-۸.m4a

فقط نون رب گفتنت عالی بود خوشم اومد

👌👌👌👌👌👌ب اندازه کافی اونایی ک لازم بود فهمیدن 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
اونم ازتوبدش میاد😝😝 موج منفی😏

چرا موج منفی ؟چون نگفتم صدات خیلی خوبه یا الکی نخندیدم ؟ اصن الرژی دارم ب این جمله

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

خداییش این مردا هم باید بزرگ شن تا کی بگیم هیس زشته نگیم مثلا همین پریود واقعا الان دیگه همه میدونن اما بازم ما خانم ها میگم زشته 

بعدم سایت هم ورودی مرد میپذیره هم زن پس واقعا این موضوع چرا باید ما زنهارو اذیت کنه که چرا مردها هم هستند!!!

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2706