2737
2734
عنوان

چرا آروم نمیشم

1134 بازدید | 124 پست

دلم نمیخواد ناشکری کنم اما خسته شدم

۲۳سالمه و یک مادرم

یک مادر خانه داره دانشجوی خسته

۴ماه بعد عروسیم همسرم بدون رضایت من و بدون اینکه بهم بگه با وجود اینکه میدونس از لحاظ جسمی و روحی آمادگیه بچه دار شدن ندارم بار دارم کرد( فک نمیکرد جدی باشه شرایطم کلا خونسرده و اینکه کمی شکاکه میخواس مثلا مطمعا شه برا خودش میمونم) بار داریه خیلی بدی داشتم، درسو دانشگاهو ویارایی ک با هیچی کنترل نمیشد...تمام شد، الان دخترم ۶ماهشه، شرایط مالیمون از قبل بهتر شده( اونجوری ک من میخوام ن ولی بهتر از قبله)  همه ی هدفو چیزایی ک میخواستم موقتا کنسل شده، تنگیه مجرام شدید شده اندامم کمی چاق شده و موهام ک حسابی بشون وابسطه بودم کوتاه شده.... درسم ک ترم اخر بودم و با زایمانم تداخل داشت افتاد عقب و بعد دانشگاه چارتو عوض کردو دو ترم افتادم عقب برا چت واحد،، تو دانشگاه کسیو نمیشنایم، باید بچمو ول کنم برم، حس میکنم از زندگیم لذت نبردم، بارها بهش گفته بودم ک برام مهمه ۵سال عشق و حال کنیمو پول جمع کنیم،، وقتی فهمیدم باردارم ک ۱ماهو نیمم بود، باورم نمیشد انگار خواب بودم، روانشناس رفتم حالم بهتر شد اما خوب نه، این احساس کینه ای ک به همسرم پیدا کردم اصلا تموم نمیشه، نمیدونم چی کار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچتو بزرگ کن برو ادامه بده به آخر دنیا ک نرسیدی گلم 

یه جا نوشته بود                وقتی یکی داره  با تمام وجود نصحیتت میکنه            مخاطبش تو اون لحظه تو نیستی                             خودش در گذشته شه!
دیگه شده دیگه زندگی تو بکن تو الان با یه دختر دانشجو که ازدواج نکرده خیلی فرق داری

۶ماهه دارم سعی میکنم ب این دید نگاه کنم ک دیگه شده دیگه...ولی اصلا نمیتونم...فقط هر روز سرد ترو سرد تر میشم

2738
بچتو بزرگ کن برو ادامه بده به آخر دنیا ک نرسیدی گلم 

چیو ادامه بدم؟ مسافرتای دو نفره تو اوج جوونیو  ماه عسلی ک نرفتیمو؟ 

از این کینه ای ک تو دلمه متنفرم

چی برات مهم نیست

چون امیدی دارم که زندگی محدود نیست و این قسمت از زندگی مثل دوران تو شکم مادر هس و گزریه امید به زندگی ابدی دارم اینجا که دیگه ارزش نداره بخاطرش دلهره داشته باشم غم بخورم 

چون امیدی دارم که زندگی محدود نیست و این قسمت از زندگی مثل دوران تو شکم مادر هس و گزریه امید به زندگ ...

من اینجور فک نمیکنم...چرا نباید از این دنیا لذت ببرم... زورم میاد بخوام ب مردن فک کنم

اخ اخ ک با تمام وجودم حس الانتو درک میکنم...

مثل اینه ک زنده زنده خاکت کنن

مثل اینه که در اوج تشنگی بذارت کنار ی چشمه ک دوش شیشه اش!!!ابو میبینی عطشو داری اما نمیتونی بخوری...

مثل اینه ک ب ماهی بگی خیس نباش

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2706