2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره بده  دارو فقط زمانی اثر داره که دز رعایت کنی  تا دوره اش تموم شه همه رو بده

خوب امروز تب نکرد صب دادم الان موندم دلم میسوزه دیازپامه

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
سلام، دیازپام رو برای زمان تب دادن که از تشنج جلوگیری کنه، وقتی تب نداره چرا بدی؟

همون موندم روزای قبل تب داشت الان قط شده 

2738
همون موندم روزای قبل تب داشت الان قط شده 

نه عزیزم، تا جایی که می‌دونم لازم نیس، ولی حواست باشه، اگه خدای نکرده تب بالا داشت بدی، اگر هم خیلی نگرانی، زنگ بزن اورژانس ۱۱۵ سوال کن

دکتر دخترم گفت هرزمان تب کرد شیاف و دیازپام، وقتی تب نداره نمیخاد بدی

پس تا صبح حواسم باشه ببینم تب می‌کنه یا نه چون از صبح دماش طبیعی بود بازم دادم ترسیدم اما الان شک کردم همون استامینفون بدم شبم چک کنم بهتره تا اینا ک وابستگی میاره 

پس تا صبح حواسم باشه ببینم تب می‌کنه یا نه چون از صبح دماش طبیعی بود بازم دادم ترسیدم اما الان شک کر ...

اره عریزم زمانی که تب نداره نده، انشالله که تب نمیکنه و خوب شده 

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
پس تا صبح حواسم باشه ببینم تب می‌کنه یا نه چون از صبح دماش طبیعی بود بازم دادم ترسیدم اما الان شک کر ...

دختر من بیشتر تو خواب تب میکنه خیلی مراقب باش

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
دختر من بیشتر تو خواب تب میکنه خیلی مراقب باش

وای الان ک سی و‌شیش و دو بود بازم شربت استامینفون دادم باز چار ساعت دیگه دماشو چک میکنم !انگار ۹پریشب دادم امشب چل هشت ساعت میشه بنظرم دیگه اما ندادم!دلم میسوزه بخدا اونجوری شل ول میشه

2706