2733
2734
عنوان

راهکار برای ترک حسادت

625 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها..احساس میکنم آدم بدی شدم..خیلی در وجودم احساس حسادت دارم به دیگران و اصلا دلم نمیخواد اینطوری باشم و دارم خودم اذیت میشم..نمیتونم خودمو کنترل کنم چیزهای خوبو فقط واسه خودم میخوام..لطفا اگر کسی راهکاری برای ترک حسادت داره راهنمایی کنه..متشکرم

ب خوبیا و چیزای مثبتی ک خودت داری و دروجود بقیه کمرنگ تره فک کن 

برو جلو اینه قربون صدقه خودت برو من ازینکارا زیادمیکنم خیلی حال میده😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

به اين فكر كن كه حسادت اونقدر بد هست كه خدا هم توي قرآن گفته دربارش

من شر حاسد اذا حسد

چرا تو بايد آدمي باشي كه بقيه از شرش به خدا پناه ببرن

حيف تو نيست اينقدر منفور بشي 

خوشي و داراي بقيه هيييييچي از خوشي و دارايي تو كم نميكنه 

اما اگه براشون دعاي خير و بركت كني خيلي چيزا بهت اضافه ميشه پس بهتره همين كارو كني و دعا كني هميشه خوش باشن

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
به اين فكر كن كه حسادت اونقدر بد هست كه خدا هم توي قرآن گفته دربارش من شر حاسد اذا حسد چرا تو بايد ...

با خوندن نوشتنت کلی بغض کردم ..من نمیخوام بنده ای باشم که مردم شکایتمو به خدا کنن

با خوندن نوشتنت کلی بغض کردم ..من نمیخوام بنده ای باشم که مردم شکایتمو به خدا کنن

آخه منم يه مدت اينطوري شده بودم بعد صحبتهاي يه كارشناسي توي تلويزيون رو ديدم همينا رو ميگفت و خودم از اون لحظه اراده كردم نذارم حسادت بهم مسلط بشه 

و خدا هم خيلي كمكم كرد

مطمئن باش توام به محض اينكه از صميم قلب تصميم بگيري بذاريش كنار، خدا خودش چنان دستتو ميگيره و آرومت ميكنه كه راحت ميشي و تمام اين حسهاي منفي ازت دور ميشه 😘😘😘

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706