2733
2739
عنوان

دل گرفته هم خدایی دارد 💔 💔 💔

220 بازدید | 9 پست

هر شب جمعه دلم هوای تو را دارد 💔 ای چشمهایت زیبا ترین رویا من 😢😢😢

برای باردار شدن من یک صلوات بفرست دوست خوب شاید گره کار منم باز شد 🤗 🤗 

😭😭منم دلم بدجور گرفته

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دندونے ڪہ لقہ رو باید ڪشید...

اولش درد داره

بعدشم حس خالے بودن جاش چند لحظہ رو اعصابتہ

بعدشم ڪہ انگار نہ انگار روزے دندونے اونجا بوده

حڪایت بعضے از آدماے زندگیمون هست..

👌💛💗❤

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
2728

خداااااای من تو رو خدا بسته،خستم،نجاتم بده از این همه غم و سختی،

منم دلم تنگه،برا عشقم،برا یه زندگی عادی،

خدای من خستم😢😔😢😔😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2738

منم دلم گرفته کاش خدا یه نی نی به ماهم میداد

امشب تولد شوهرمه ولی ته دلم غم دارم

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

فک نکنم کسی ب دلتنگی من باشه.خدا میدونم همه چی دسته تویه هی منو ب حاجتم نزدیک میکنی بعد دوباره دورم میکنی میخوای بگی دسته تویه میدونم خدا جونم ولی ب همون خداییت قسم دارم کم میارم دلم داره میترکه میدونم میبینی  فقط بخواه برام بخواه خدا جونم ب دادم برس نفسم نمیاد بالا از دلتنگی 

ی صلوات مهمونم کنید بدجور آشوبم