2726
عنوان

همسایمون

630 بازدید | 41 پست

سلام خانما یک ساعت پیش همسایمون اومددرمونوزد،همسرم دروبازکردزنه گف خانومتوصداش کن....رفتم جلودر دیدم زنه مثل گچ سفیدشده انگارترسیده....منم یکی دوبار دیدمش کلا فقط سلام میدم وتمام

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

ببین حرف زشت میزنم بهتا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فک کردم زیاد سفید کن زده اومده جلوی شوهرت🤕🤕😐😐

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

گفت شارژ رایتلم تموم شده گوشیتومیدی ب مامانم زنگ بزنم.....راستشوبخواین دروغ گفتم بهش ک شارژ نداره گوشیم....چون شوهرم خیلی حساسه رو این چیزا

بعد انگارترسیده بود همش سره کوچرونگاه میکرد....وای منم ازقیافه ی زنه ترسیده بودم.....همش میگف وای من چیکارکنم پس...گفتم بروبخردیگه گف پول ندارم

بهش پول میدادی بخره. یا گوشی شوهرت رو میدادی زنگ بزنه

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                

شوهرم گف بیاگوشیومنوببر بده بزنگه....زنه گف اخه زحمت میشه گفتم چ زحمتی .همین ک گوشیواوردم بدو بدو رف جلودرشون گفتم بیابزن دیگه هی میگ ن دیگه مرسی با اخم

بعد انگارترسیده بود همش سره کوچرونگاه میکرد....وای منم ازقیافه ی زنه ترسیده بودم.....همش میگف وای من ...

شاید مشکل حادی داشته خوب یه زنگ میزاشتین بزنه یا براش یه شارژ میگرفتین.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2706