1600
1541
عنوان

همسایمون

621 بازدید | 41 پست

سلام خانما یک ساعت پیش همسایمون اومددرمونوزد،همسرم دروبازکردزنه گف خانومتوصداش کن....رفتم جلودر دیدم زنه مثل گچ سفیدشده انگارترسیده....منم یکی دوبار دیدمش کلا فقط سلام میدم وتمام

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

ببین حرف زشت میزنم بهتا

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

فک کردم زیاد سفید کن زده اومده جلوی شوهرت🤕🤕😐😐

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم این نی نی که تو دلم گذاشتی سومین نی نیه خودت اینم سالم  بهم برسون، ایشالله اونایی هم که منتظرن دامنشون سبز بشه صلوات بفرستین 😍😍😍

گفت شارژ رایتلم تموم شده گوشیتومیدی ب مامانم زنگ بزنم.....راستشوبخواین دروغ گفتم بهش ک شارژ نداره گوشیم....چون شوهرم خیلی حساسه رو این چیزا

بعد انگارترسیده بود همش سره کوچرونگاه میکرد....وای منم ازقیافه ی زنه ترسیده بودم.....همش میگف وای من چیکارکنم پس...گفتم بروبخردیگه گف پول ندارم

8

شوهرم گف بیاگوشیومنوببر بده بزنگه....زنه گف اخه زحمت میشه گفتم چ زحمتی .همین ک گوشیواوردم بدو بدو رف جلودرشون گفتم بیابزن دیگه هی میگ ن دیگه مرسی با اخم

بعد انگارترسیده بود همش سره کوچرونگاه میکرد....وای منم ازقیافه ی زنه ترسیده بودم.....همش میگف وای من ...

شاید مشکل حادی داشته خوب یه زنگ میزاشتین بزنه یا براش یه شارژ میگرفتین.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
1537

چقد لفتش میدی...

👋👋

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیاید بیشتر مراقب دل هم باشیم❤شما با یه حرف کوچیک یه کامنت مسخره دل یه نفر رو واقعا میشکنید و اون کسی که جوابگوتونه من نیستم بالاسریه... توروخدا بیشتر مواظب هم باشیم♡

وایساد توکوچه منم رفتم جلودرشون سه تا ایفونارم زدم چندبار ولی بازنکرد...دیگه اومدم خونه.....الان دیدم مامانش اومد خونه ی دختره....

1547