2726
عنوان

😣باز تاپیک زایمان

101 بازدید | 8 پست

چکار کنم رحمم باز بشه اخه بچه امده لگنم فشار میاره ونمیتونم راه برم و دسشویی هم میرم هچی‌نمیاد اف خسته شدم بخدا ۳۸ هفته و۵ روزه باردارم کمر وشکمم هم درد داره 

گلاب خوردم روغن گرچک خوردم پیاده رویم میکنم و قر کمر ورو توپ بزرگ دوش اب گرم و داخل لگن اب گرم هم میشینم چیزی نمیشه

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 

همینجور ادامه بده🙌

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ک ماه 8 ام خسته شدم

شما ک ماه آخری ک دیگه قابل درک تره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
پیاده روی ، پله  معاینه لگن رفتی؟

همش کردم پله هارو سه مرتبه رو هر روز ۱۰ بار بالاپایین کردم

اره رفتم ولی راستش ۳ روز نرفتم چون از بس دست انداختن خسته شدم و متخصص هم گفت درباره لگن چیزی نمیگم چون بیمه پولم نمیده😂😭

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 
همش کردم پله هارو سه مرتبه رو هر روز ۱۰ بار بالاپایین کردم اره رفتم ولی راستش ۳ روز نرفتم چون از بس ...

من کیسه ابم سوراخ شد ختم بارداری دادن وزاییدم 

ولی خواهرشوهرم ماما گرفت بدون هیچ دردی رفت بیمارستان و زایید 

ببین ماما خیلی خوبه اگر میتونی ک بگیر

من رفتم معاینه لگن بعد رفتم پیش ی ماما گف تحریکت کنم همین الان ب دنیا بیارمش گفتم نه میترسم دیگه اومدم خونه و یک هفته بعد کیسه ابم سوراخ شد 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
من کیسه ابم سوراخ شد ختم بارداری دادن وزاییدم  ولی خواهرشوهرم ماما گرفت بدون هیچ دردی رفت بیما ...

چطور تحریک میکنن

چطور تحریک میکنن

مث همون معاینه است فقط بیشتر دست میزنن 

من ک ترسیدم نذاشتم

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌