2726
عنوان

صلوات برای حاجت روایی همه نی نی سایتی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 185 پست
باکمال میل🤩🤩🥰🥰الهی همیشه سرافرازوسربلندباشی آبجی نازومهربونم.الهی آمین🙏🌹💖😘😘

فدات عزیزم 🌹🌹🌹💕💕💕💕❤️❤️❤️💓💓💞💞

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
مرسی گلم همچنین ❤️🌺💕

استارترعزیزالهی خیرببینیدکه همچین تاپیک زیبایی روزدین.الهی زندگیتون سراسرآرامش وشادی وخوشبختی وعزتمندی باشه الهی آمین🙏🌹💖

من ۱۰۰۰تاصلوات میفرستم.الهی همه دوستان بزودی زوووودبعالیترین شکل حاجتروابشن.الهی آمین

دوستان لطف کنیدبرای شفای دوست عزیزمون @hellosummer     بادلای پاکتون دعاکنید.مرسی.الهی خیرببینید🙏🌹💖💖

خدا با منه و برای من کافیه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2706