2733
2734
عنوان

پریروز برام خاستگار پولدار اومده بود امروز رفتم باهاش بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 20798 بازدید | 333 پست
انگار صدفی بود 

اگ تاپیک جدید زدی منو لایک کن😊❤

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
صدفی بود رنگش فک کنم سفید سفید نبود بخدا تو ماشین شناسی صفرممم

منم همین طور 😂

تیکر برای کنکوره 😂😅 ‏پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطورباید دوباره رو پاهاش وایسته و به هیچکس تکیه نکنه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکرمیکنی میتونی سرسفره عقدبشونیش خودت فکرمیکنی خیلی زرنگی وحال پسرره میگیری ولی نمیتونی چون خامی وخیلی زودگول میخوری 

بعدشم یه ادم معمولی بایه ادم پولدارازدواج کنه اینقدرسختی میکشه که باورت نمیشه .حتی اگه طرف ادم خوبی هم باشه بازادمه پسرپیغمبرنیست به روت میاره اون موقع دلت میشکنه 

ایناتجربه خودمه 

2728
خدایی احترام میزاشت دره کافه رو باز کرد صندلیو کشید برام عقب حرف میزدم گوش میداد 

وارد بوده ها 

تیکر برای کنکوره 😂😅 ‏پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطورباید دوباره رو پاهاش وایسته و به هیچکس تکیه نکنه...
ولي من صبركردم شوهرم ازراه برسه😐😂

افرین ب تو👍👏

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
2738
خدایی احترام میزاشت دره کافه رو باز کرد صندلیو کشید برام عقب حرف میزدم گوش میداد 

خب احترام ک نشونه ی شخصیتشه شاید عادتش بوده اگه برا پول ازدواج میکنی ک بعدا طلاق بگیری و صاحاب یچیزی بشی اوکیه ولی اگه برات اخلاق و احساسات و چیزای دیگه ملاکه به فکر همه چیزش باش از رابطه جن سی تا اخلاق پدر و مادرش 

مسخره ميكني😂😐🥺

ن بابا خوبه ک

احتمالا زود ازدواج کردی یا از چن سال قبل ازدواج همسرتو میشناختی 

وگرنه معمولا دخترای امروزی اینجوری نیستن

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺
بچه ها من برم تاپیکای بعد اسکرین شات یا رفتیم جایی میزنم فعلا😘

عزیزم ولی یذرم بیخیال پولش شو پوله فرار نمیکنه ببین اگه میتونه کاری کنه علاقه مند بشی بهش و کسی تو زندگیت نیست قبولش کن ویژگی های رفتاریشم بنظرم با شخصیت میومد معلومه خودشم میخپاستت که نزدیک اومده بنظرم خیلی رفتارش خوب بود اتفاقا

چرا همش پروووو پروووو میکنی، همسایمون منو معرفی کرد پروووو، آدرس کافه رو داد پروووووو......، معلومه چی میگی، حالا بماند که پسره هفت خط روزگاره و حسابی تجربه داره، ولی تو هم فک نکن میتونی از عهدش بر بیای، اون از بس دختر برده لب چشمه و تشنه برگردونده که خوب میدونه دخترا از چی خوششون میاد 

2706