1542
1578
عنوان

برادرشوهرم مجرد...

910 بازدید | 59 پست

امروز مادرشوهرم گفت هر موقع داماد بشه دیگه تنها میشم اون وقت .یک هفته میام خونه شما .یک هفته خونه خواهر شوهرم و یک هفته خونه برادرشوهرم ..منم هیچی نگفتم .به نظرتون کار درستی کردم ..توی اون لحظه اعصابم بهم ریخت .اخه یعنی چه . خیلی ها بچه هاشون که عروس و داماد میشن تنها میشن دیگه .

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

بابا یه چی گفته حالا شوخی کرده.ادم هر حرفی میزنه عملیش نمیکنه که

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باس ن م       کودک همسری فقط اونجایی که از تو دسشویی صدات میزنه میگه آقاااااییییی بیا منو بشووووووور 😁                                                               

حالا كو تا اون دومادبشه

كي مرده كي زنده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.
1432

خب حوصلش سر میره 😂😂 هر هفته میاد خونه یکیتون دعوا راه میندازه دعوا ببینه

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1396

خب بیاد

مرسی که اومدی تا بشم عاشقت😍همه رو پس زدی جا بشم توو دلت👈❤این روزا حال من بدجوری روبراس🥰 انگاری زندگی میده ی طعم خاص 😋از وقتی اومدی دنیا واسه منه🥰قلبم به پای تو میونه یک تنه❤

خب بیاد گلم ، بچه بزرگ کرده که موقع پیری و کوری تنها نباشه دیگه، ولی مامان من الان ۴ ساله بابام فوت شده خودش تنها زندگی میکنه، اصلا شب جایی نمی مونه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانومای عزیز، دوستای گلم، توروخدا برا سلامت دنیا اومدن نی نی و ختم به خیر شدن بارداریم ی صلوات برام بفرستید❤❤🙏🙏
1579