2737
2734

سلام اقا ما قولنامه مون گم شده هر چی میگردیم نیست. خونمونو فروختیم 55 میلیون دیگه مونده بدن بهمون. 

بنگاه گفته 20 میلیونشو نمیده تا قولنامه رو ندیم

همش دعوا داریم توی خونه سر این قضیه 

مامانم به بابام میگه تو گم کردی هر کار کردی تو کردی  

بیخود کرده بنگاهی

قولنامه سه برگه یکیش دست بنگاهه

اگر نداد ازش شکایت کنید

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیخود کرده بنگاهی قولنامه سه برگه یکیش دست بنگاهه اگر نداد ازش شکایت کنید

مال 30 سال پیشه قضیه اخه

ما 30 ساله تو این خونه ایم همه هم میدونن همسایه ها و...

چاره چیه؟ باید چکار کرد؟

2731
نوشتیم باز اخری رو مهرم کرده اما این یکی بنگاهه میگه همشو باید بیاری

چه چیزا غلط کرده. برین شکایت کنین ازش مگه مسخره بازیه

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2738
مال 30 سال پیشه قضیه اخه ما 30 ساله تو این خونه ایم همه هم میدونن همسایه ها و... چاره چیه؟ باید چک ...

پس برید دنبال کارش 

فکر کنم باید برید دادگاه چون حل اختلاف زیر ۲۰ تومنه

درخواستتون بگید

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
این جمله تون یعنی چی ؟ ببخشید "چون حل اختلاف زیر ۲۰ تومنه"

شورای حل اختلاف برای زیر ۲۰ میلیون کارای حقوقی رو انجام میده

بیشتر از ۲۰ میلیون با دادسرا ست