2703
2553
عنوان

کل حرفام و بهش گفتم ..

201 بازدید | 11 پست

نمیدونم درست بود کارم یا غلط .. ابن کاربری رو همین الان درست کردم ک شناسایی نشم

. یکی بود من دوسش داشتم یعنی عاشقش بودم الانم هستم ب خودم چیزی از رسیدن نمیگفت تا چند وقت پیش بدون اینک من چیزی بهش بگم ب مادرم گفته بود من دخترتون رو میخوام شرایطم و درست میکنم میام جلو .. مادرمم گفته بود هنوز زوده شرایط ماهم مساعد خاستگاری نیست ( بماند اوضاع چطوره ) .. اینم گفته بود خوب باشه تا شرایط درست میشه چیزی پیشش نگین ک درگیر نشه زندگیش بهم بریزه .. ی روز ک حالم بد بود .. دامادمونم میشه دوست صمیمی همینی ک دوسش دارم .. ی روز خیلی دلتنگش بودم مامانم بهم گفت ک اونی ک دوسش داری همچین چیزی گفته دامادمونم تایید کرد ک پیش اونم گفته و خاستگاری کرده رسما .. ولی خب قول گرفته چیزی پیش من نگن .. منم گفتم چیزی پیشش نمیگم .. این مدتیه میگذره هرچی غیر مستقیم راجب آیندمون با پسره حرف میزنم میگه نمیشه برسیم .. چند باری میگفت میشه بعد دیگ میگه نمیشه .. میدونمم ک دوسم داره .. مادرم گفته شرایط خوب نیست درست هم گفته .. منم دیگ امروز خیلی دلگیر شدم ازین ک  خودم چیزی نمیگه بهش گفتم اصلا من دوست دارم توهم من و دوس داری باید ب هم برسیم یا ن .. اول گفت نمیشه .. بعد گفت چطوری ؟.. قبلا هم ی بار اینجوری گفتم بهش گفت کی میگه این فکر رو نمیکنم و بعدش سریع حرفش و قورت داد و عوضش کرد .. منم امروز دل و زدم ب دریا رک و پوست کنده راجب رسیدن گفتم .. دیدم گفت صاحب کارش صداش زد گفت خب راجبش حرف میزنیم و رفت .. موندم دیگ الان .. کار درستی کردم ؟ دیگ این خودخوری و ترس داشت سکته ام میداد .. ترس اینک نکنه نظرش عوض شده باشه .. گفتم و تموم .. البته نگفتم میدونم این حرفارو زده

کارم درست بود ب نظرتون ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
یعنی این حرفا ک زدم .. بد نبودن ؟ من فقط میخوام بهم بگه ک چی تو ذهنشه .. همونطوری ک ب مادرم گفته .

ببین من جات بودم فقط بهش آرامش میدادم. معلومه حیا داره... اگه باهات راحت بشه ممکنه دلش قرص بشه و هی کمتر تلاش کنه. جات بودم زیاد جلو نمی‌رفتم. مردا همیشه باید بترسن از اینکه ممکنه فرد مورد علاقشون رو از دست بدن..... چه قبل ازدواج و چه بعدش.... 

برای همین میگم وا نده زیاد. در ضمن حالا که صحبت قطع شده.... اصلا خودت برای ادامه حرف پیشقدم نشو.... خودش اگه اومد پی حرفت... بگو

از الان بگیر قشنگ فکر کن که اگه اومد چیا بگی. سعی کن جامع حرف بزنی و بابت مشکلات ازدواج اصلا از خودگذشتگی نکنی. 

خدایا شکرت...