2703
2553

بچه ها منظورم اینه کسی رو با دعا بیاریم خواستگاری بعد یه مدت رفتارش تغییر کنه میگم اینجوری ممکنه بشه؟ آخه ما تازه داریم از طریقی باهم اشنا میشیم من خیلی وقته دوسشون دارم قبل از این منو نمیشناختن یعنی منو اون آقا هنوز باهم یه کلمه حرفم نداشتیم فقط من دورادور دوسشون دارم حالا میگم اگر با دعا بیارمشون خواستگاریم( اگر دعاهام بگیره) بعد این دعاها چقدره تاثیرش؟ موندگاره؟ یا فقط برا یه مدتیه😔 چون من دختر خیلی خوش قیافه ای هم نیستم متوسطم از هر لحاظ فقط از لحاظ تحصیلی خیلی خوبم ولی ایشون خیلی خوش قیافن و با اعتماد به نفس بسیار بالا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه منظورت از دعا اونيه كه دعانويس رو كاغذ برات بنويسه اصلا اينكارو نكن عاقبت خوبي نداره بدبخت ميشي

ولي خودت از خدا بخواه مهرتو بندازه به دلش و قسمت همديگه بشين اونطوري اگه دعات مستجاب شد خوشبخت ميشي اگرم مستجاب نشد به صلاحت نبوده 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
اگه منظورت از دعا اونيه كه دعانويس رو كاغذ برات بنويسه اصلا اينكارو نكن عاقبت خوبي نداره بدبخت ميشي ...

بله جواب کاملی بود مرسییی

نه منن منظورم دعانویس نیست اصلاا فقط خودم از خدا بخوامش همین فقططط

اگه منظورت دعانویسیه. بله هم حرامه که آدم با اینکارا تو اراده کسی تاثیر براره و هم بعد از مدتی ممکنه ورق برگرده و ضربشو خودت میخوری. اگر میخوای ایشونو از خدا بخواه اونم نه به  ور و گرو کشی بگو اگر صلاحمه خودت شرایطو جور کمن که بشه

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
2714
بله جواب کاملی بود مرسییی نه منن منظورم دعانویس نیست اصلاا فقط خودم از خدا بخوامش همین فقططط

خواهش ميكنم گلم 

نه پس با خيال راحت و با اطمينان و اميد دعاهاتو بكن همونطور كه گفتم اگه به صلاحت نباشه خدا دعاتو مستجاب نميكنه اينم يادت باشه اگه اونو بهت نده به خاطر اون دعاهات يه چيز بهتر بهت ميده 

هيچ وقت زماني كه واسه دعا كردن ميذاري هدر نميره مطمئن باش 😊😊

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍