2737
2734
عنوان

دایی جونم چرا تنها ترم کردی😢

360 بازدید | 24 پست

سلام دوستان بهترین دایی دنیام رفت درد سختی رو دارم تحمل میکنم نه بابا دارم نه برادر دلخوشیم داییم بود که 7 روز پیش سکته کرد تو اوج جوونی موهاش سفید نشده بود هنوز فقط 45 سالش بود دخترش یک ماه بود نامزد کرده بود یه پسر 12 ساله داشت از اول توی زندگی سختی کشید بخدا توی خانواده هوای همرو داشت ولی هیچکس هواشو نداشت. همیشه پادرمیونی میکرد....ای کاش...ای کاش بد بود تا میموند حداقل پیش خانوادش... ای کاش اینقدر خوب نبود که زود بره...درد همرو به دوش میکشید صداشو دارم هنوز زنگ زدم ده بار گفته قربونت بره دایی...تو بدترین روزهای زندگیم خدا داییمو ازم گرفت.. بی کس و کار شدم تنها شدم... فقط خدا موند واسم ولی هوامو نداره. اگه داشت حداقل اینقدر عذابم نمیداد... من دارم تاوان کدوم گناهمو پس میدم؟؟؟چرا روزهای بدم تموم نمیشه؟؟؟چرا هنوز زندم؟؟؟دلم گرفته از خدا.. نگفت این دختر بابا نداره برادر نداره بیشتر ازین بی پشت و پناهش نکنم؟؟؟؟ اگه خواستین یه فاتحه برای آرامش روحش بفرستین یه دنیا ممنونم😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا چرا برا من متن برعکس اومده😐قاطی کردع نی نی سایت

از بچه ها شنیدم مرورگرت رو عوض کنی درست میشه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2738
وا چرا برا من متن برعکس اومده😐قاطی کردع نی نی سایت

واسه منم شد😯😯

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2706