2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من ۳۳ م نزدیکشم ولی حس بدی ندارم و زندگی عادیمو میکنم حتی بهتر از قبل چون ازادترم ، فقط یه جورایی هرروز منتظر اتفاق خوبم همین فکرا اذیتم میکنه ک شاید نشه ازدواج کنم و بچه بیارم، وقتی کسی عروس میشه هم یه کمی برا خودم غمگین میشم

حس خاصی ندارم

مثل بقیه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

خسته کننده ک میشه ولی خب نمیشه ادم فقط بدااینک مجردنمونه ازدواج کنه ازدواج خوب بهترازمجردی ولی مجردی بهترازدواج بدردنخور ولی خب ادم نیازداره عشقوتجربه کنه البته عشق درست ن هرچیزی ب اسم عشق ولی خب اگ سرایطش میش نیومدیا بدلایل دیگ ادم نتوتی ازدواج کنه وستش رف بالابنظرم اگ مستقل بهتر ک الکی تن ب هرازدواجی نده بخاطراینک حالاشده ۳۵سالش وسنش داره بالامیره

2714

منم مجردم.. دلم می خواد شاد باشم حرف مردم نبود ازدواج نمی کردم.. البته از تنهایی تو زمان پیری هم می ترسم.. الان همه دنبال دختر با سن پایین هستن.. کسی دیگه دنبال ما نمیاد.. منم 32 سالمه

"BE WITH GOD...BE KING"
بله  چون دیگه چیزی برای از دست دادن نداریم

واقعا؟ 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
بله 

خب خدارو شکر 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧