2726

خودم همه چی لبنیات میخورم از اول غیر از شیر 

پنیر کره ماست دوغ خامه 

خداروشکر پسرم تا حالا تن و بدنش جوش نزده یا تو پوشکش خون نبوده 

میخوام ببینم اگه حساسیت داشت با همین چیزایی که من میخورم مشخص میشد؟ 

در ضمن سه ماهشه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله..ممکنه هی پنیرک بالا بیاره و حالت رفلاکس بگیره

رفلاکس داره منتها خفیفه رانیتیدین میخوره 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728
رفلاکس داره منتها خفیفه رانیتیدین میخوره 

اگر حساسیت داشته باشه هربار که شما پروتئین گاوی مصرف کنی رفلاکس کوچولوتون چند برابر میشه 

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
اگر حساسیت داشته باشه هربار که شما پروتئین گاوی مصرف کنی رفلاکس کوچولوتون چند برابر میشه 

درسته

بعد خیلی صورتشو میخارونه دکترش گفت حساسیت داره ادکلن نزنید و اسفند دود نکنید و اینا منم رعایت میکنم همرو ولی همچنان میخاره

درسته بعد خیلی صورتشو میخارونه دکترش گفت حساسیت داره ادکلن نزنید و اسفند دود نکنید و اینا منم رعایت ...

پس‌ممکنه حساسیت خفیف داشته باشه ها...رعایت کن..لبنیات گوسفندی معتبر استفاده کن..تا ۸ ماهگیه و بعدش برطرف میشه

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤