2726
عنوان

به شوهرم پی ام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 120 پست
خب حداقل میتوست بهم زنگ بزنه بگه چته خوبی چت شده ؟؟؟؟؟ نمیتونست ؟؟؟؟

چرا میتونست

حتما به فکرش نرسید اینکار رو بکنه

شما بهش میگفتی

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
توفقط بخون کامنت اصلا بهت نمباد الان این و یه طوری شعر وار مینوشتی 

متوجه نشدم، یعنی بلد نیستم کامنت بذارم؟ 😮

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه الکی گفتم اشتی کنیم  😔

این راهش نیست... بگو دلم. تنگت شده باردارم حساسم شدم... دلم میخواد ناز کنم اصلا... 

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
2728
خواهرشوهرشی😂

😂😂😂😂😂😂😂

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

من شخصا رو وسایلم حساسم ، دوست ندارم کسی بیاد تو آشپزخونه وسایل رو جابه جا کنه.. حتی اگه حال مناسبی نداشته باشم..فرقیم نمیکنه خواهر و دوست صمیمیم باشه یا خانواده طرف.

بعضیا حساسن. نمیشه که بری تو خونه زندگی کسی...ادم اختیار خونه و زندگیشو داره 😐 

شینا کیه دیگه؟ اولین باره این اسمو میشنوم؟

دوست عزیز خواهر شوهرش اینها /خواهر شوهرم اینها منظورش بود 

شما زیاد سخت نگیر دنیا دو روزه

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
عزیزم اون بنده خدا خودش غذا پخته دیگه  بچه هم بچه اس چیکارش میتونه بکنه؟ شوهرت هم شاید. نتونس ...

نه الکی گفتم حالم بده اشتی کنیم

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
کلا درست نیست کسی که متاهله و بچه داره بیاد خونه کسی بمونه چه خواهر چه برادر چه دوست ... همیشه بحث و ...

یعنی یه خواهر نمیتونه بره خونه ی برادر دو روز بمونه؟والله خواهرشوهرام هر کدوم یه بچه دارن سه روز اومدن خونمون موندم ....اوف هم نگفتم اتفاقا سعی میکنم هم به خودم خوشبگذره هم به خودم 

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
مگه فقط به کار کردنه بچه ها؟منم اسایشم بهم میریزه کسی که باهاش راحت نیستم بیاد بمونه خونه م

همه همین جورین

منم با خانواده همسرم رودربایستی دارم و وقتی میان خونه‌مون راحت تیستم

اما این دلیل نمیشه که کلا هیچ چیزی رو تحمل نکنیم

فرض کن برعکس باشه

شما تو یه شهر دیگه زندگی بکنی و مامانت یا خواهرت بخوان هرچند ماه یه بار بیان دوشب خونه‌تون

اگه همسرت بگه اسایشم بهم میریزه و چرا اومدن، دلخور نمیشی؟!

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706