2703
2553
عنوان

به شوهرم پی ام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 120 پست

کارها رو که خواهرشوهرت خودش انجام داده

سر و صدای بچه هم چیزی نیس که بگیم زن باردار نمیتونه تحمل کنه

چرا انقدر ناز الکی میکنید که تهش اینجوری جوابتون رو ندن؟!

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا حالت بده؟؟ 

نه الکی گفتم اشتی کنیم  😔

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
خواهرشوهرشینا

شینا کیه دیگه 

خواهر میناس؟😁😂😂

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
2720

کلا درست نیست کسی که متاهله و بچه داره بیاد خونه کسی بمونه چه خواهر چه برادر چه دوست ... همیشه بحث و حرف توشه !

ولی استارتر شمام میتونستی دو روز رو صبوری کنی تا تموم شه بره. 

یا حداقل بخث و دعوا نمیکردی خیلی ساده میگفتی به شوهرت معذبی و وضعت جالب نی..

2714
خب عزیزم شاید شوهرت نمیتونسته بیاذ خونه

خب حداقل میتوست بهم زنگ بزنه بگه چته خوبی چت شده ؟؟؟؟؟ نمیتونست ؟؟؟؟

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

بابا شما که زحمت میکشی به سختی میفتی چرا یه حرفی میزنی که همه کارات به هدر بره، تازه بنده خدا کمکتم میکرده بهتر بود اون دو شب از فرصت استفاده میکردی و استراحت میکردی، بعدم شوهرت چکار کنه به خواهرش بگه نیا، خودتو بزار جاش

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
شینا کیه دیگه  خواهر میناس؟😁😂😂

😅😅😅😅

اره فکنم

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
دیگه خودش پخته و خورده...داری زیادی ناز میکنی

میدونی چقد بچه هاش نق نق کردنننننن

2706