2726

کار خوب، همسر مناسب، فرزند سالم ،خونه ی راحت، دانشگاهه مورد علاقه..

بگین من گوش کنم اشک بریزم، و امیدوار شم منم میرسم.

متاسفانه شغلمو از دست دادم

به من انرژی بدین.

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم

پیازا😝

خاک ب شانسم😂😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا وقتی حست بد باشه چیزای بد رو جذب میکنی پس گریه نکن و امیدوار باش

چه حوری حسمو خوب کنم ؟ کارمو درامدمو به سختی پیدا کردم امروز همه چی تموم شد .

بعد از سالها انتظار زنگ زد بهم وای چقد شوق داشتم قلبم داشت منفجر میشد قرار شد هفته بعدش بیاد خواستگاری 

رفتیم عقد کردیم چقد خدا رو شکر میکردم 

خلاصه  با محمد تو حیاط حرم امام رضا  تشسته بودم و خیلی اشک شوق ریختم  آخ نمیدونی چه حالی میداد سرم گذاشتم رو شونش 😍😍

ببخشید 🙁 اینا رو گفتم بلکه کائنات بشنون و آرزوم برآورده بشه 

چه حوری حسمو خوب کنم ؟ کارمو درامدمو به سختی پیدا کردم امروز همه چی تموم شد .

باید شکرگذاری کنی و حست خوب بشه

تو چه میدونی حتما شغل بهتری توی راه هست و بگو خداروشکر که کار به این خوبی واسم انتخاب کردی

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
بعد از سالها انتظار زنگ زد بهم وای چقد شوق داشتم قلبم داشت منفجر میشد قرار شد هفته بعدش بیاد خواستگا ...

به به چه عالی 

چقدر انرژی مثبت گرفتم مرسی منم امیدوار کردی 

انشالله در ارامش و خوشی بمونید واسه هم .

منم میتونم عشقمو کار مناسبمو جذب کنم؟

باید شکرگذاری کنی و حست خوب بشه تو چه میدونی حتما شغل بهتری توی راه هست و بگو خداروشکر که کار به ای ...

راست میگیا حتما حکمتی داره

اخه امروز به خدا گفتم من کیو اذیت کردم که تو اینهمه منو اذیت میکنی

خداروشکر عزیزم. چه عالی . انشالله همیشه برات بمونه. میگی چیکار کردی چقدر زمان گذشت؟

مرسی

باور قوی داشتم برای حفظ باورم  و بیشتر شدن و قوی تر شدنش خیال پردازی می کردم و دعا می خوندمو افکار منفی رو هم دفع کردم 

17 روز بعدش برگشت

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2706