1600
1605
عنوان

حق دارم ناراحت بشم؟

470 بازدید | 38 پست

من تو دوران عقدم..بعد کلی وقت رفتم خونه مادرشوهرم...غذا برنج و ماش درست کرده اونم  اینقدر کم که مطمئنم هیچکس سیر نشد برادرشوهرمم کلی غر زد حتی..درصورتیکه میدونم همیشه غذاهاشو اونقدر زیاد درست میکنه که واس دوروز بعد هم هست...بعد امشب فهمیدم دخترش رفته خونشون مرغ درست کرده...آدم شکم پرستی نیستم نخورده هم نیستم...ولی خیلی بهم برمیخوره اینکاراش..ی جور بی احترامیش میدونم..همیشه هم همینطوره...

دعوت داشتی یا سر زده رفته بودی؟

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

ولش

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1432

نه بابا گیر این چیزا نباش فکرای بد هم نکن من شب اول که خونه مادر شوهرم رفتم دو تا سیب زمینی داد بهم گفت پاشو بپز بخور 😅😅😅😂😂😂😂😂 بچه هاشم عین زامبیا ریختن روم 

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1403

کم کم زیاد میبینی از این چیزا.  من یه بار رفتم خونه مادر شوهرم غذا بادمجون درست کرده بود شوهرم بلند شد کته گذاشت موقع غذا کشیدن هم بشقاب جلو دستی آورده بود شوهرم بلند شد رفت بشقاب از تو کابینت آورد 😐

خدایا به دلمون آرامش بده😊
1578