2733
2734

30سالمه.مجردم.قبلا اعتمادبنفسم خیلی کم بود.حسرت همه رومیخوردم.دوس داشتم دوسه تاپسرتوکلاسمون بیان خواستگاریم وبخاطرشون سالهاگریه میکردم.الان خودمودوس دارم.میبینم ازخیلی لحاظ هاازبقیه سرترم.راضی به ازدواج باهرکسی نمیشم.عاقل شدم.بزرگ شدم.این حس رودوس دارم.کیامثل من هستن الان?

........

افرین ب تو

حالا زیادم چسی نیا هرچیزی بیش از حدش خوب نی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم خیلی دلم میخواد خودم رو بیشتر از الان دوست دلشته باشم.چطوری ب این حال الانت رسیدی؟ کتابی چیزی خوندی؟

نور ب قبر بروسلی بباره؛ مرحوم یه چیزی میدونست که چینی هارو چک و لقتی میکرد
2706