2726
عنوان

آقایون گروه لطفا تشریف بیارین

241 بازدید | 25 پست

من یه شوهر خاله دارم که خیلی رله و امروزی و خوشکل و خوش تیپ 

شوخ و راحت ،راحت ،راحت

دیروز جایی نشستم پشتم شمعی شده به من گفت ،

من میگم این حرفش خیلی بیربط و نابه جا بوده 

ولی دوستم میگه از راحتیشه و منطور نداشته 

شما چی میگین 

یه سوال دیگه میشه یه مرد هر جا میشینه و بلند میشه با هر دخترو زنی بگه و بخنده و شوخی کنه ولی منطور خاصی نداشته باشه ؟

😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از این مردا خوشم نمیاد

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

منظوری نداره.

اره خو چه اشکالی داره بگه و بخنده

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

نمیشد گفت خیلی منظوری داره

خیلی هم بی منظور نیست

زیاد صمیمی نشین بهتره

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه
2706