2733
2739
عنوان

مسخره ترین کادویی که گرفتین چی بوده .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1759 بازدید | 68 پست
یکی از نزدکانم حدود ۱۰ ۱۵سال پیش رفتن سفردسته جمعی .توراه خسته میشه کفشش پاشومیزنه میره ی دمپایی میخ ...

😑😑😑😑

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادر شوهر من ی بار لباس استفاده شده خودش رو کادو کرد داد بهم تازه بو هم میداد تازه عروسم هستم ی ساله 

برای پاگشا هم شلوار خونه داد و 100 تومن پول

مناسبت هارو هم نیاورد

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
واقعا کی کادو داد بهت؟؟؟

داداشم

شکست عشقی خورده بودم خیلی گریه میکردم اونم بهم دستمال کاغذی داد اشکامو باهاش پاک کنم

یک بار هم شوهرم یه پرتقال بهم هدیه داد منم همونو کوبیدم تو صورتش

وقتی تو رفته باشی... ناقص میماند زندگی.  بعد از تو تا همیشه این قصه ناتمام است💔
2738

مادر جاریم‌اولین بار که رفتم‌خونشون بهم یه پارچه داد، بعد که رفتم خونه و بازش کردم دیدم یه پارچه ملافه ای کهنه اس که لکهای گنده هم‌روشه، ینی قشنگ کهنه کهنه ها، دراون حد مثلا بذاریش دیگه برای گردگیری و زمین تمیز کردن 😐😐😐البته من ادم بددلی نیستم و چون ایشونم همیشه همه ازش به محبت زیاد به همه آدما و دست و دلبازی و مهربونی یاد میکردن ( من خودم خیلی باهاش برخورد نداشتم چون یکی دوسال بعد فوت کردن ،ولی درهمون چندبارهم هربار میدید خیلی بامحبت برخورد میکرد و احترام میذاست) بنابراین حمل براین کردم که بنده خدا متوجه نشده چی داده،یه چیزی ازتو بقچه اش دراورده و نفهمیده که چیه

به هیچچچ کس هم حتی شوهرم نگفتم

مادر شوهر من ی بار لباس استفاده شده خودش رو کادو کرد داد بهم تازه بو هم میداد تازه عروسم هستم ی ساله ...

واقعا که اینا نمیدونن شخصیت خودشون بیشت از ما میره زیره سوال

یا عماد من لا عماد له,,,,
2706