2726

آقا ما عقد بودیم مادرشوهره رفت مشهد وقتی برگشت ما اومدیم دیدنش یهو سه تا رو بالشتی از اینا که مثلا ۵ تاشو میدن ۵ تومن برا ما آورده بود منم اون موقع خر بودم عین این ندید بدیدا کلی تشکر کردم اومدم خونه مامانم گفت اینو آورده گفتم آره قشنگه اونم هیچی نگفتو منو با خوشبختیام رها کردو رفت حالا من بابام بالشتهای جهیزیه مو از این متری ۲۶ تومنیا گرفته بود پارچه مبلی بودن گرونترینش بود ،اون موقع،،، خلاصه داشتم یه روز سعی میکردم رو بالشت سوغاتیا رو  بکشمشون رو یه بالشت که جر خورد رفت تا آخر منم مثل پت و مت هاج و واج بودم که مامانبزرگم اومد و وقتی فهمی اینا سوغاتیه که برا منه عروس آوردن مثلا یهو گفت مامانی من که همیشه بهترین سوغاتیا رو برا تو میارم یه مو قع غصه نخوریا اونجا بود که من از این خوشحالیه غیر قابل وصف بیرون اومدمو فهمیدم که چه چیزه بیخودی برام آوردن و کلی خجالت کشیدم بعدها که دقت کردم دیدم برا تازه عروس باید چیزهای شیک و گرون ببری  و ما سالها بود که تو خانوادمون این کارو میکردیم ولی نمیدونم چرا من نفهمیدم ......کلی با احساساتم بازی شد هنوزم بهش فکر میکنم مردشورشونو ببرن عنتر دوزاریااا

یا عماد من لا عماد له,,,,

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارسال تولدم یکی بم شیرینی خوری داده بود گف واسه جهزیت 😐😐😐😐يعني عوقم اومد 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2728

یه لباس خواب زشت آوردن برام😐

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

شوهرم تازه برام آبنبات چوبی گرف🤣🤣

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

یکی از نزدکانم حدود ۱۰ ۱۵سال پیش رفتن سفردسته جمعی .توراه خسته میشه کفشش پاشومیزنه میره ی دمپایی میخره میپوشه دوراشو ک زد اورد داد ب من بعنوان سوغات😐

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

یک مثلا دوست که ادعای پولداریش هم میشد یک خودکار هزارتومنی ازینا که کنار خیابون میفروشن بهم کادو تولد داد. البته به قصد تلافی یک موضوع.

انقدر داغونه خودکاره که حتی به کسی روم نشد بدم. انداختمش دور

2706