2410
2553

بعد 6 سال زندگی و بچه دار شدن همه اطرافیان.و بعد یه سقط که خیلی اثر بدی روی روحیم داشت.

واقعا جای خالی بچرو تو زندگیم حس میکنم..

...کاشکی خدا هم یه نظر بهم بکنه...

هر چند دوست ندارم چیزی رو بزور از خدا بخوام

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    

الهی مریم بمیره

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ایشالله به زودی مامان میشی 😍

منم دلم می نی میخواد ازدو نفره بودن خسته شدم 😓

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم درکت میکنم سخته ان شاال‍ا‍ه  ک بزودی خبر مامان شدنتو میدی بهمون مطمئنم 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2456
2714

الهی خدات براتون خیر بخواد عزیزم 

ی پسر یا ی دختر خوب و سالم بهتون هدیه بکنه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ان شاالله میشه خدا تو بهترین زمان معجزه اش رو رو میکنه من تازه به این معتقد شدم منم ۷سال ناباروری یه سقط و الانم تو زمانی بهم داد که اگه حامله نمیشدم معلوم نبود چی به سرم میارم و میاد!!

وقتی که در منی و نفس می کشم تورا😍دیگر کجای جهان تو را جستجو کنم👨‍👩‍👧‍👦🤩
بیا لنای مارو ببر انقد حرف میزنه دیوونت میکنه

ماسال...چه خوشگله ژنتون خوب بود یا کار خاصی کردی؟؟؟؟

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
بیا لنای مارو ببر انقد حرف میزنه دیوونت میکنه

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706