1600
1480

بعد 6 سال زندگی و بچه دار شدن همه اطرافیان.و بعد یه سقط که خیلی اثر بدی روی روحیم داشت.

واقعا جای خالی بچرو تو زندگیم حس میکنم..

...کاشکی خدا هم یه نظر بهم بکنه...

هر چند دوست ندارم چیزی رو بزور از خدا بخوام

dear God please show me your miracle                       

الهی مریم بمیره

شازده ننت درخواست دوستی نده چون اعصاب ندارم آبرو برات نمیزارم😂  😂😂😂😂😂درضمن اونایی که میگن پروفایلت خیلی با حاله بهشون میگم قابلتون رو نداره😍😍 نه شوخی کردم کپی نکنین😂😂😂😂

ایشالله به زودی مامان میشی 😍

منم دلم می نی میخواد ازدو نفره بودن خسته شدم 😓

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میشه این ماه تیکرم واقعی بشه 😍      منم نی نی دار شده باشم 😍               مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.                         یعنی میاد روزی که منم تیکر بزارم 😍 روز شماری کنم تا بدنیا اومدن فندوقم 🤰                                            خدایا نذار حسرت ی دل به کنجد بمونم 😔                      

عزیزم درکت میکنم سخته ان شاال‍ا‍ه  ک بزودی خبر مامان شدنتو میدی بهمون مطمئنم 

سوگلhهستم😉 ترکیدکاربریم😛 سره ی سؤال تو جرئت یا حقیقت فقط هعی😂😂😂😂😂😂

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
1432

ان شاالله میشه خدا تو بهترین زمان معجزه اش رو رو میکنه من تازه به این معتقد شدم منم ۷سال ناباروری یه سقط و الانم تو زمانی بهم داد که اگه حامله نمیشدم معلوم نبود چی به سرم میارم و میاد!!

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان😍چرخی بزن و هی دل من را بتکان😘این هم نفسی چه حس و حالی داره🥰در پیکر من سه قلب دارد ضربان👩‍👧‍👦خاله ها برای سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستین😘
بیا لنای مارو ببر انقد حرف میزنه دیوونت میکنه

ماسال...چه خوشگله ژنتون خوب بود یا کار خاصی کردی؟؟؟؟

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
1563
بیا لنای مارو ببر انقد حرف میزنه دیوونت میکنه

خدا برات حفظش کنه.

ولی کسی که همچین تاپیکی میزنه دلش انقد گرفته که با هر چیزی بغضش میگیره.

کار درستی نیس داشته هامونو نشون کسی بذیم که اون چیزو نداره.

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
1578