2703
2553
عنوان

بررسی شخصیت های مختلف

146 بازدید | 17 پست

من اقا هستم و در مورد اقایان نوشتم،
این تفکیک بر اساس تجربه خودمه و نظر شخصیه:
1- شخصیت سلطه گر: این فرد اول با چهره یه فرد مهربون بهت نزدیک میشه ولی وقتی رابطه دوستی تون قوی شد ازت سو استفاده میکنه
2- شخصیت چاخان: اکثرا خوش صحبت هستن و در مورد خودشون اغراق می کنن
3- شخصیت مهربون: از درک  بالایی برخورداره و بدون توقع و چشم داشتی، فقط دوستی می کنن
4- شخصیت منفعت گرا: در واقع هدف از دوستی با تو اینه که یه بهره ای ازت ببره مثلا از پولت و وقتی اینو از دست بدی رها میشی

این چند تا رو یادم بود در واقع دوستایی که داشتم بیشتر تو این چارچوب بهشون نگاه می کنم و زیاد بهش فکر نکردم.

لطفا شما خانما هم بر اساس تجربه شخصیتون و دوستایی که داشتید شخصیت خانما رو بیان کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐تست واس خانوما بزار اقای علی هستم😐

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2720
2714
یا علی الان دعوا میشه،🙂🙂

علی یارت😝

نترس هیچی نمیشه

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

شخصیت وسواس :این گونه از خانوم ها علاقه ی زیادی به شست و شو داشته و حتی ممکن است روزی گوشی و لوازم برقیه شمارا بشورندو رفاقت با این گونه از زن ها تنها عذاب الهیی و ضرر مالیست😂😂😂

همین الان بگو خدایا دوستت دارم
2706