2410
2553
عنوان

خسته شدم از دستش دیگه💔...

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه جای شما بودم زودتر تمومش میکردم این رابطه رو.

دنیا جای خطرناکی برای زندگی است نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطر کسانی که شرارت‌ها را می‌بینند ولی کاری در مقابل آن انجام نمی‌دهند‌.(آلبرت انیشتین)
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3569281/ختم-14000صلواتتوسل-به-امام-حسن-عسکری-عحاجت-دارا-بی ...

اجازه رو قبل از انجام کار میگیرن، نه بعدش😐

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2456

دقیقا بخاطر چیش دنبالشی؟؟؟!!!

به نطرت اصلا این مورد راهنمایی و مشاوره میخواد؟؟؟؟!!!

مثلا چه علط دیگه ای باید بکنه که بفهمی بدردنخوره؟؟؟

بعضیاتون انگار واقعا عقلتون رو کندین انداختین دور😐😐😐

تو همین الان با این بشر آرامش نداری

به خاطر زندگیتوون ؟!!!!

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

يه روزي ميرسه ك خودت با پاي خودت هرچي ك ساختيو خراب ميكني و با دل شكسته و يه دنيا خستگي ميري 

من تا ته اينكار رفتم 

خدايااا دوست دارم واسه هرچي ك بخشيدي هميشه اين تو هستي ك ازم حالم رو پرسيدي
2714
دیروز باهم بودیم تو ماشینش قرص ترا پیدا کردم بهش گفتم الهی خدا یا تورو بکشه یا منو تا راحت بشم از دس ...

سخته نبود کسی ک دوستش داری.ولی سخت ترش اینک دوروز دیگ بخوایی طلاق بگیری بدترش اینک نتونی طلاق بگیری و فقط بشینی و ذجر بکشی بدترش اینک بچه دار بشی یه ادم دیگرم به دنیا بیاری بدبختش کنی دیگ چقدر بگم

همین الان بگو خدایا دوستت دارم

الان ازدواج کردی یا ازش بچه داری که موندی به پاش؟

نگو دوسش داری که این بیشتر از دوست داشتن خود آزاریه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
هزاربار خواستم جدا شم دلم نیومده ولش کنم میگه اگه بری بدتر از این میشم

شما هر چه قدر این رابطه رو بیشتر کشش بدی خودت بیشتر آسیب میبینی.

دنیا جای خطرناکی برای زندگی است نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطر کسانی که شرارت‌ها را می‌بینند ولی کاری در مقابل آن انجام نمی‌دهند‌.(آلبرت انیشتین)
2706