1600
1480
عنوان

خسته شدم از دستش دیگه💔...

643 بازدید | 56 پست

دوساله باهمیم بخاطرش بهترین خواستگارامو رد کردم از رابطمون ابجیام و ابجیش خبر داره فقط یبار حتی چن ماه ازش خبر نداشتم با هزارتا دروغ برگردوند منو ...از وقتی باهاشم یه روز خوش ندیدم از دستش همین چن ماه پیش بود که فهمیدم ماری جوانا میزنه با دوستاش عرق میخوره خودمو واسش تیکه پاره کردم ضجه زدم التماسش کردم که دیگه نکشه بخاطر ایندمون بخاطر زندگیمون قول داد نکشه دیگه تازگیایم فهمیدم تو سایتای شرط بندی بازی میکنه چن میلیون چن میلیون خرجش میکنه چون میدونه دوسش دارم هرغلطی بخواد داره میکنه دارم میسوزم از اینکه داره غرق میشه تو کثافت و هیچکار نمیتونم کنم هییییچی کم نداره از تیپ و پول و ... نمیدونم چرا خوشی زده زیرگلوش دارم دق میکنم از دستش 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3569281/ختم-14000صلواتتوسل-به-امام-حسن-عسکری-عحاجت-دارا-بیان

با اجازه استارتر عزیز

میشه برای حاجتهای دلم یه صلوات بفرستید💕💕              💞 اللهم صل علی محمد وآل محمد💞

ولش کن فقط برو سراغ بعدی ارزششو نداره با اینکه سخته الان جدا شو بعدا سخت‌تر میشه

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

هرچقدرم خوب باشه اخلاقای بدش افتضاحن

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1432

واقعا هنوز باهاش موندی ؟

برای خودت احترام قائل شو و کات کن

چه دریایی میان ماست خوشا دیدار ما در خواب ... چه امیدی به این ساحل؛ خوشا فریاد زیر آب ... خوشا عشق و خوشا خون جگر خوردن ... خوشا مردن خوشا از عاشقی مردن ...
1601

من اگه جای شما بودم زودتر تمومش میکردم این رابطه رو.

دنیا جای خطرناکی برای زندگی است نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطر کسانی که شرارت‌ها را می‌بینند ولی کاری در مقابل آن انجام نمی‌دهند‌.(آلبرت انیشتین)
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3569281/ختم-14000صلواتتوسل-به-امام-حسن-عسکری-عحاجت-دارا-بی ...

اجازه رو قبل از انجام کار میگیرن، نه بعدش😐

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

دقیقا بخاطر چیش دنبالشی؟؟؟!!!

به نطرت اصلا این مورد راهنمایی و مشاوره میخواد؟؟؟؟!!!

مثلا چه علط دیگه ای باید بکنه که بفهمی بدردنخوره؟؟؟

بعضیاتون انگار واقعا عقلتون رو کندین انداختین دور😐😐😐

1578