2737
2734
عنوان

پلی کیستیک درمان شده

114 بازدید | 6 پست

بعدازدوسال دوندگی واین دکتر اون دکتر رفتم جای دیگه سونو دادم بهم گفت اصلا پلی کیستیک نیستن تخمدانات...گفتم سونوهای قبلیم پارسال بوده من قرص مصرف کردم پریودیم نامنظمهتومانیتورکاکل بهم نشون داد وکلی توضیح داد که هیچ اثری نیست.ممکنه درمان شده باشه یا سونوهای قبلی اشتباه بوده؟گفت حفره رحمت فقط یکم بزرگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما خوب شدی . چون من رفتم دکتر .گفت با دوفاستون که بهت دادم پریود شدی ؟گفتم اره . گفت پس خوب شدی ...

خیلی برام عجیبه سونوگرافه پارسال بهم گفت ممکنه باردارنشی pcoشدیده من تا تهرانم رفتم اما چون درمان شوهرم قبل من باید صوزت میگرفت ازمن سونوی جدید نخواسته بود به همون بسنده کرده بودن حالا...

2731

چیا خوردی

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ.