2726
عنوان

حالم بده خیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسش دارم تا اسمشو میبینم قلبم به تپش میفته از هیجان 

دوستش داری. اوکی. از رابطه باهاش رضایت داری؟ احساس آرامش میکنی؟ عشق و شوقی که انتظار داشتی رو به دست میاری؟ 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2728
دیگه عادت کردم آنقدر اینکارو باهام کرده

خیلی چیزارودلم میخوادبگم بهت  ولی پیش خودم میگم وقتی خودم20ساله بودم واین حرفاروبهم میزدن گوش نمیدادم فک میکردم نصیحته یاحرفای تکراریه آخه منم یکم شیطون بودم ب همون مقتضای سنم همش جنب وجوش و...... الان ی خانوم آروم شدم باتجربه هایی ک بدست اوردم ولی مث اینکه قانونه تاخودت ازدواج نکنی صحبتای متاهلارومتوجه نمیشی 

نه ولی دهنمو بستن انگار مقابلش

نبسته ان، یه وابستگی شکل گرفته، نه دلبستگی سالم. 

بهش وابسته شدی. اگر الان ازش دور شی قطعا خیلی سختته ولی شش ماه دیگه چه احساسی داری؟ یکسال دیگه چه احساسی داری؟ هنوزم پریشون میمونی؟ 

حالا حساب کن باها‌‌ش بمونی و همینطوری لنگان لنگان ادامه بدی. شش ماه دیگه چه حالی داری؟ یکسال دیگه چه حالی داری؟ 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
حالا شما ک ازدواج کردی به قسمت اعتقاد داری؟ 

این آدم قسمت تو نیست! لااقل قسمت سالم و خوشبخت کننده ای برات نمیشه، خودت هم اینو میدونی

حالا شما ک ازدواج کردی به قسمت اعتقاد داری؟

کلی پسردورم بودنمیخوام بگم دخترعالی بودم یاتعریف کنم ولی خب دختراهمشون پسردایی پسرخاله ای ک طرفدارشون باشن دارن دیگ منم مثل اوناولی باپسری ازدواج کردم ازشهردیگه اصلایهوپیداش شدوهمه چی سریع پیش رفت 

کلی پسردورم بودنمیخوام بگم دخترعالی بودم یاتعریف کنم ولی خب دختراهمشون پسردایی پسرخاله ای ک طرفدارشو ...

وقتی میگن قسمته یعنی دو طرفه از هم خوششون میاد؟ 

کلی پسردورم بودنمیخوام بگم دخترعالی بودم یاتعریف کنم ولی خب دختراهمشون پسردایی پسرخاله ای ک طرفدارشو ...

آخه یه خاستگار داشتم یکم سیریش بود البته الان دیگه چندوقته جیزی نمیگن منم اعصابم آرومه باهاش حرف زدم یبار ازش خوشم نمیاد همش میگم خدایا این قسمت من نباشه فقط 

2706