2726
عنوان

حالم بده خیلی

541 بازدید | 81 پست

سلام بچه ها مشکل منو میدونید یه سریا تون 

یه آقایی بود باهاش در ارتباط بودم منتهی بعدا فهمیدم هر وقت عصبانی میشه منو بلاک میکنه یعنی هی میرفت دوباره میومد بار آخر من تمومش کردم اما میدیدم عکسامو چک میکنه هیچی نمیگه امروز عکس قلب شکسته گذاشتم دیدم منو بلاک کرده باز منم بلاکش کردم بنظرتون کار خوبی کردم😢😢😢هروقت اون بلاکم میکنه انگار نصف وجودم زیر خاک میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا همین چند دقیقه پیش که این تاپیک زدی ! یا یکی دیگه بود؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
یعنی چی

ینی وقتی یکی بلاک میکنه حس خیلی بدیه و آدم احساس اضافه بودن میکنه ینی دیگه هیچ میلی نداره بهت،پ شمام فکرتون درگیرش نشه و شما هم بلاک کنین

جَنگَلِ سوختِه را وَعدِه باران نَدَهید...
چند سالشه؟ بذار تو بلاک بمونه خیلی بچگونه ست رفتارش

یبار اومد تلگرام اونجام دلیت اکانت کرد😢😢بعدش شات داد گرفت از صفحه دلیت اکانت گفت هروقت اراده کنم دلیت اکانت میکنم منو از دوست داشتنم سو استفاده کرد و تهدید کرد

به نظر من این فقط یه بازی بی انتهاست که نتیجه متفاوتی نداره، اون آدم احتمالاً به لحاظ شخصیتی و هیجانی مسئله جدی داشته باشه. به نظر من به این رابطه ناپخته و اعصاب خورد کن خاتمه بده، خاتمه واقعی، نه اینکه دوباره دلت بسوزه برگردی یا دلایل دیگه... 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2706