2726
عنوان

یک علامت بارداری

110 بازدید | 12 پست

بچه ها ی علامت خودم کشف کردم،این ک اگه باردار باشی تو همون ماه اول بستنی بخوری زیر دلت درد میگیره شدید،

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکت باشه عزیزم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2728
مرسی   من الان ازمایش دادم بتام ۸۰۰ بود ،یروز ب پریود مونده،خوبه؟؟

اره تازه شاید دوقلو باشه

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
انشاالله مال شما هم مثبت بشه،

فدات عزیزم  انشالله توکل به خدا من ماه پیش بی بی مثبت شد آزمایشم دادبتام 86بود گفتن باید تکرار بشه دوروز بعد تکرار کردم شد40دکترم گفت باردارشیمیایی بود بعدم خونریزی کردم وتموم شد دکترم گفت مشکلی نداری میتونی اقدام کنی اقدام کردیم الان چندروزه زیر دلم دردمیکنه خیلی کم امروزم سردرد دارم واحساس پریودی ولی نگاه کردم ترشحی شیری رنگ داشتم چندروز پیشم دوروز ترشح آبکی داشتم نمیدونم این نشونه های بارداری هست یا پریودی همش  احساس خستگی میکنم دوستدارم بخوابم