2726
عنوان

بخاطر بی فکری یه دختر گند زده شد به مهمونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 15992 بازدید | 647 پست
بابا دوستام که همشون پسرن بعدم دو سه ساعت تا اومدنشون وقت بود این فوقش دو ساعت کار داشت

ناراحت نباش برادرم شما باحیا هستی اما اوضاع مملکت انقدر خرابه که خیلی ها ترس برشون میداره حق بده اکثرکسایی که خونه مجردی دارن بی خطا نیستن متاسفانه بقیه هم چوب بدنامی اونارومیخورن اونم گناه داشته ترسیده

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
تو حتما قیافت ترسناکه    

من؟؟؟؟ نه بابا...دلشم بخواد قشنگم😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب بهش حق بدین تو این اوضاع بد جامعه. منم بودم هزار فک میکردم با خودمو در میرفتم. 

منم در میرفتم   

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
نه دختره میزنه تو گوشش اینم عصبانی میشه میخواد مقابله به مثل کنه دختره در میره بعد چند وقت دختره رو ...

بعد مثل این رمان جدیدا هست ی مدت مجبور میشن باهم زندگی کنند و کم کم دختره هم عاشقش میشه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
نه بابا این فوقش٢١ ٢٢ سالش بود بچه بود گناخکی

من22سالمه بچم😕ازت توقع نداشتم زامبی

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
اینم خوبه،،،،،، دختره پاش گیر میکنه به یه چیزی رو زمین همین که میخاد بیفته رو زمین زامبی جان میگیرتش ...

منم یاد این رمانا افتادم 😁😁

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
احسان میگیرتش دختره از خجالت چشاشو میبنده احسان تو دلش میگه لعنتی وا کن اون تیله های خوشگلتو ک دلمو ...

میشه احسان یه منشی داشته باشه که تو آرایش خودشو خفه کرده بعد بهش نظرم داره؟ 

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
نه میره شرکت خدماتی میگه این چه وضعشه و عصبانیه بعد یهو تو شرکت با دختره چشم تو چشم میشه اسی تو چشای ...

آره اینم هست

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢

استارتر انشالله هرچی میخوای خدا بهن بده حالم خیلی گرفته بود کلی خندیدم

دمتون گرم بچه ها

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706